سه شنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها | داستان، بازیگران و پخش از آی‌فیلم

101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها | داستان، بازیگران و پخش از آی‌فیلم

101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها | داستان، بازیگران و پخش از آی‌فیلم

101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها , بازپخش و ساعت پخش و زمان پخش و تکرار سریال 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران سریال 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها

101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها

به گزارش سایت دریایی ها : سریال 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها در ژانر کودک در 9 قسمت 45 دقیقه ای محصول سال 1383 گروه فیلم و سریال شبکه تهران به نویسندگی حجت قاسم زاده اصل، تهیه‌ کنندگی ایرج تقی‌پور و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل است.

داستان سریال 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها

داستان نوجوان مخترعی به نام پارساست که در عالم خیالش با ارائه اختراعاتش در اینترنت، نظر بیل گیتس، مدیر مایکروسافت را به خودش جلب می‌کند و به عنوان یک مهندس با تجربه در روزهای سفر او به اصفهان با او قرار ملاقات می‌گذارد. اتفاقا قرار است که پدر و مادرش،هم در همان روزها به اصفهان سفر کنند. اما سفرشان لغو می‌شود و آن ها پارسا را به کلاس تابستانی می‌فرستند. با این حال، او تلاش می‌کند با کارهایی مثل انتشار 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها در قالب کتاب و سی دی و جزوه، تعمیر اسباب بازی های یک شهربازی و کارهای دیگر، پول سفرش را تامین کند.

مجید مظفری نقش پدر پارسا را بازی می‌کند که یک آرشیتکت موفق است و در برج میلاد کار می‌کند و آتنه فقیه نصیری هم در نقش مادر او ظاهر می‌شود که یک پزشک متخصص اطفال است. آن ها آنقدر گرفتار زندگی خودشان هستند که از فرزندشان غافل شده‌اند و همین ماجراهای زیادی را می‌آفریند. پوریا ابراهیم‌پور با تجربه حضور در سریال های مختلف تلویزیونی، در نقش پارسا مخترع روشهای ذله کردن پدر و مادرها ظاهر می‌شود و ارسلان قاسمی نقش مسعود، دوست صمیمی او را بازی می‌کند.

زمان پخش و تکرار سریال 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها از جهارشنبه 12 مهر ماه 96 هر روز ساعت 17 از شبکه آی فیلم پخش می‌شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 1 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 9 صبح از شبکه آی فیلم پخش می‌شود.

بازیگران سریال 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها

پویا ابراهیم‌پور
آتنه فقیه نصیری
احمد نجفی
ارسلان قاسمی
مجید حیدری‌نیا
بهناز جعفری
شهاب محمدی
مجید مظفری
داوود اسدی
مجید مشیری
ترلان پروانه
محمد ربانی‌پور
یونس غزالی
مهران رجبی
مهتاب رباطی
علی سلطان‌ محمدی
احمد یاوری
علیرضا جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس