پنج شنبه , مهر ۲۵ ۱۳۹۸
معماری
خانه / سبک زندگی / گفتگو با شهاب شادابی بازیگر نقش داریوش در سریال نفس

گفتگو با شهاب شادابی بازیگر نقش داریوش در سریال نفس

گفتگو با شهاب شادابی بازیگر نقش داریوش در سریال نفس

شهاب شادابی , گفت و گو با شهاب شادابی , مصاحبه با شهاب شادابی , بیوگرافی شهاب شادابی ,عکس شهاب شادابی , گفتگو با شهاب شادابی بازیگر نقش داریوش در سریال نفس

گفتگو با شهاب شادابی بازیگر نقش داریوش در سریال نفس

به گزارش سایت دریایی ها : شهاب شادابی فعالیت در حوزه بازیگری را با کلاس‌ های استاد سمندریان آغاز کرده و در سریال های کیمیا، فاخته، زاویه هفتم، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، سایبری و … حضور داشته

سریال نفس سومین اثر جلیل سامان پس از ارمغان تاریکی و پروانه، این روزها به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش می‌ شود. به بهانه پخش این سریال با شهاب شادابی که نقش داریوش را به عهده دارد، گفتگویی داشتیم که در ادامه می خوانید:

گفتگو با شهاب شادابی بازیگر نقش داریوش سریال نفس

در ابتدا از شروع فعالیت خودتان بفرمایید؟

فعالیت در حوزه بازیگری را با کلاس‌های استاد سمندریان آغاز کردم. در مجموعه‌های «فاخته»، «کیمیا»، «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد»، «زاویه هفتم»، «سایبری» و … حضور داشتم.

پخش سریال نفس را در ماه مبارک رمضان چگونه می بینید؟

از آنجایی که به آقای سامان اطمینان دارم، موقعیت خوبی برای پخش در نظر گرفته اند. برای من پخش روزانه جذاب است.

حضور شما در سریال نفس چگونه شکل گرفت؟

برای اجرای تئاتر به روسیه رفته بودم که آقای سامان با من تماس گرفتند که برای حضور در این،سریال صحبت کنیم. من مشتاق بودم و در همان جلسه اول به توافق رسیدیم.

در خصوص تغییرات در نقش بفرمایید؟

من در فاز اول مجموعه تلویزیونی «نفس» نقش روزبه را داشتم که البته در فاز دوم همه چیز تغییر کرد و علیرضا کمالی این نقش را بازی می‌کند. در فاز دوم نقش‌ من تغییر کرد و قرار شد نقش داریوش را بازی کنم؛ زیرا به لحاظ گریم سخت بود من را به چهره یک چریک نزدیک کنند. البته با داریوش ارتباط بیشتری گرفتم و نقش را هم بازی کردم.

نقش داریوش چه ویژگی دارد؟

نقش داریوش لایه های شخصیتی بسیاری دارد که از ابتدا تا پایان ماجرا تغییر می‌کند.

با توجه به قصه سریال چه تحقیقاتی داشتید؟

از شروع بازی‌ام خیلی تحقیق کردم و چند بار موزه عبرت رفتم. 4 الی5 جلد کتاب‌ مطالعه کردم. البته مستند زیادی دیدم باید طوری نقش را ایفا می کردم که از کلیشه دور باشد.

در حال حاضر مشغول کاری هستید و پیشنهاد دارید؟ علاقمند به چه نقشی هستید؟

سر کار جدیدی نیستم اما چند فیلم سینمایی و یک سریال پیشنهاد شده است که در حال تصمیم‌ گیری هستم. بیشتر دوست دارم نقش‌های متفاوت بازی کنم و خودم به چالش کشیده شوم.

خاطره یا لحظه خوبی از سریال برایمان بفرمایید؟

آخرین سکانس این مجموعه برایم به لحاظ حسی سخت بود. همه دوستان هم بعد از ضبط تحت‌تاثیر قرار گرفتند. امیدوارم این حس به مخاطب هم منتقل شود.

کلام پایانی؟

از آقای سامان تشکر می کنم که به من اعتماد کردند.

منبع: باشگاه‌ خبرنگاران/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس