پنج شنبه , بهمن ۳ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار مسابقه زمانی برای خندیدن شبکه 3 سیما

زمان پخش و تکرار مسابقه زمانی برای خندیدن شبکه 3 سیما

زمان پخش و تکرار مسابقه زمانی برای خندیدن شبکه 3 سیما

زمان پخش و تکرار مسابقه زمانی برای خندیدن شبکه 3 سیما , بازپخش و ساعت پخش مسابقه زمانی برای خندیدن شبکه سه , تکرار و زمان پخش و ساعت پخش زمانی برای خندیدن شبکه 3

زمان پخش و تکرار مسابقه زمانی برای خندیدن شبکه 3

به گزارش سایت دریایی ها : سری دوم مسابقه زمانی برای خندیدن در 27 قسمت 50 دقیقه ای هر شب حوالی ساعت 20 از شبکه 3 سیما،پخش می شود و تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 8 صبح و تکرار دوم آن حوالی ساعت 15:30 از شبکه سه سیما بازپخش می شود.

مسابقه زمانی برای خندیدن

توانایی علاقه مندان از سراسر ایران را در رقابت طنز نمایشی (استند آپ کمدی) در معرض قضاوت داورانی چون بیژن امکانیان، محمد رضا هدایتی، شقایق دهقان و سحر ذکریا قرار می دهد.
از میان 1200 شرکت کننده که در برنامه ثبت نام کردند، 75 نفر برگزیده شدند تا در مرحله مقدماتی این مسابقه حضور یابند. در مرحله اول با توجه به نظرات هیئت داوران 32 نفر انتخاب و در مرحله دوم 16 نفر به مرحله بعدی صعود می کنند که هر داور 4 نفر از شرکت کنندگان را آموزش می دهد و همراهی می کند. سپس در هر قسمت از برنامه، یک نفر از دور مسابقه حذف و بقیه به مرحله بعدی راه پیدا می کنند تا تعداد شرکت کنندگان به 4 نفر برسد. یک نفر هم از بازندگان مراحل قبل انتخاب و مسابقه نهایی بین 5 نفر برگزار می شود. همچنین از میان بانوان شرکت کننده در این مسابقه نیز رتبه اول و دوم برگزیده خواهند شد.

اجرای مسابقه زمانی برای خندیدن به عهده کیوان ساکت اُف است.

مسابقه زمانی برای خندیدن کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه‌ کنندگی عباس قنبری و محسن تقوی زنوز است. مسابقه های تلویزیونی در سراسر جهان یکی از پربیننده ترین برنامه هاست. و سنین مختلفی از مخاطبان را در بر می گیرد. این نوع ساختار فضایی،سرشار از شادی و هیجان و رقابت در بیین اعضای خانواده ایجاد می کند که علاوه بر سرگرمی و پر کردن بخشی از اوقات فراغت بینندگان، در جهت رشد علمی و فرهنگی بینندگان هم تاثیر زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس