جمعه , مهر ۲۷ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / ویژه برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96 + جزئیات و زمان پخش

ویژه برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96 + جزئیات و زمان پخش

ویژه برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96 + جزئیات و زمان پخش

برنامه های نوروز 96 شبکه نسیم , جدول پخش برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96 , برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96

ویژه برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96

شبکه نسیم (شبکه نشاط و سرگرمی) برای نوروز 1396 برنامه های سرگرم کننده، با نشاط و جذاب تهیه و تدراک دیده است.

از جمله برنامه های دورهمی، خندوانه، مسابقه آب و آتش، کودک شو، گپ کوک، ویتامین خ و سری جدید سریال دی دی ویژه ایام نوروز 96 در نظر گرفته شده اند و متناسب با آغاز سال نو شاد و سرگرم کننده و مهیج هستند.

برنامه دورهمی نیز با انجام یکسری تغییرات و با تاکید بر دیدارها و آداب و رسوم نوروز و با نگاه کلی به خانواده ایرانی در نوروز و دورهمی های نوروزی، روزهای پنجشنبه از ساعت 21 و جمعه ها و شنبه ها، از ساعت 23 از آنتن شبکه نسیم پخش می‌شود. اجرای این برنامه مانند سری های پیشین آن بر عهده مهران مدیری است.

برنامه خندوانه ویژه نوروز با اجرای رامبد جوان و با هدف ایجاد نشاط و ارائه شکل صحیح و عمومى از آن،از یکشنبه تا پنجشنبه، ساعت 23 با طراحی و تولید بخش های جدید و جذاب و رویکرد متناسب با عید و آداب و سنن نوروزی پخش خواهد شد.

همچنین فصل دوم مسابقه آب و آتش با طراحی و اجرای بازی های جذاب و جدید با سه برنامه در طول هفته از دیگر برنامه‌های این شبکه خواهد بود.

ویژه برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96

برنامه تولیدی دیگر شبکه نسیم در ایام نوروز، گپ کوک است که مجله‌ای تلویزیونی در حوزه موسیقی با تکیه بر ظرفیت‌های موجود در عرصه موسیقی کشور شامل گپ و گفتگو با خوانندگان مورد علاقه مردم و اجرا در همه گونه های موسیقیایی شامل پاپ، سنتی و محلی و با مجری گری باربد بابایی، در ایام عید نوروز پخش هر شبی خواهد داشت.

برنامه ویتامین خ که برنامه‌ای ترکیبی است با بخش های جذاب نوروزی از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این ایام است.

برنامه جدید شبکه نسیم به نام مسابقه کودک شو که یک دورهمی خانوادگی با حضور کودکان و والدین آنان است و شامل بخش های غیر رقابتی، طنز و سرگرمی نیز می شود در ایام عید نوروز رونمایی شده و سه شب در طول هفته پخش می‌شود. اجرای این برنامه را پژمان بازغی، مجری و بازیگر سینما و تلویزیون بر عهده دارد.

همچنین، سری جدید سریال دی دی محصول کشور آلمان با دوبله جذاب و جدید با زمان 25 دقیقه ای ، از جمله سریال های شبکه نسیم در عید نوروز 96 خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس