سه شنبه , اسفند ۲۸ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / موضوع برنامه ماه عسل 96 یکشنبه 21 خرداد 96

موضوع برنامه ماه عسل 96 یکشنبه 21 خرداد 96

موضوع برنامه ماه عسل 96 یکشنبه 21 خرداد 96

ماه عسل 96 یکشنبه 21 خرداد 96 , داستان برنامه ماه عسل 96 یکشنبه 21 خرداد 96 , داستان ماه عسل , موضوع ماه عسل , موضوع برنامه ماه عسل 96 یکشنبه 21 خرداد 96

موضوع برنامه ماه عسل 96 یکشنبه 21 خرداد 96

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه تلویزیونی ماه عسل امشب با اعلام جوایز مسابقه “قهرمان من” آغاز شد. احسان علیخانی مجری این برنامه در ابتدای ماه عسل گفت: امروز لحظاتی از آن چیزی که شما در غالب “قهرمان من” فرستادید را بین برنامه پخش خواهیم کرد. ما از بین ویدئوهای ارسال شده 6 فیلم را به انتخاب شما به عنوان آثار برتر برگزیده و به نفر اول 10 سکه بهار آزادی خواهیم داد.

این مجری تلویزیون با اشاره به دعوت برگزیدگان به برنامه ویژه جشن عید فطر ادامه داد: به 5 نفر منتخب دیگر نیز 5 سکه تمام بهار آزادی،داده خواهد شد و تمامی این 6 نفر در برنامه عید فطر به ماه عسل دعوت خواهند شد. علیخانی بار دیگر از مردم خواست تا برای آزادی زندانیان ذکر شده در برنامه قبل تلاش کرده و بروز اتفاقات بسیار خوب از دیشب تاکنون خبر داد.

اولین میهمان امشب ماه عسل سید موسی از اهواز بود. سید موسی با 330 کیلو وزن هشت سال پیاپی را در خانه مانده و بعد از این سالها برای اولین بار برای حضور در ماه عسل از خانه بیرون آمده بود.

سید موسی با لهجه شیرین جنوبی در مورد زندگی خود گفت: من سید موسی متولد 1/1/39 و 57 ساله هستم با این وجود نمی‌دانم چه ماهی دنیا آمده‌ام چون آن سالها شناسنامه‌ها را با هم می‌گرفتند.

وی گفت که از کودکی چاق نبوده و این اتفاق در جوانی و بعد از چهل سالگی و در اثر افسردگی برایش پیش آمده است.

وی ادامه داد: هیچ کدام از خانواده من سابقه چاقی نداشتند و من تنها سنگین وزن خانواده هستم.

در ادامه سید موسی از موضوع خواستگاری و عدم موفقیت در ازدواج خود به علت ابتلا به صرع گفت و این شکست را عاملی برای افسردگی خواند. تا آن زمان به گفته سید موسی وزنش حدود 130 کیلو بود ولی بعد از فوت مادرش در سن 40 سالگی وی از سال 88 تاکنون به وزن 330 کیلو رسیده است.

سید موسی دلیل خانه‌نشینی 8 ساله خود را بی‌مهری اطرافیان اعلام کرد و گفت که بعد از هشت سال تنها برای حضور در برنامه شما از خانه بیرون آمده و رنگ آفتاب را دیدم.

در بخش بعدی برنامه دو مهمان دیگر با نام‌های مهرزاد و حسین به برنامه اضافه شدند. حسین جوانی 20 ساله با 280 کیلو وزن بود. در کلیپ مربوط به حسین، وی در حال انجام ورزش جودو بود و به گفته خودش با ورزش و رژیم از 340 کیلو به 280 رسیده بود. وی در گفته‌های خود از آرزوی شخصی اش برای به دست آوردن مدال المپیک و جهانی جودو گفت.

مهرزاد مهمان دیگر این برنامه از جمله کسانی بود که پیش از این با مشکل سنگین وزنی روبرو بود ولی در هنگام حضور در برنامه ماه عسل نزدیک به 80 کیلو وزن داشت و ابراز کرد که از 210 کیلو به این وزن رسیده است.

احسان علیخانی در بخش‌های دیگر صحبت خود با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط سید موسی از دکتر پازوکی دعوت کرد تا در این برنامه حاضر شود و به سیدموسی گفت که می‌تواند به روزهای بهتر امیدوار باشد. دکتر پازوکی هم با اعلام اینکه برای بهبود وضعیت سیدموسی برنامه‌ریزی شده از مردم خواست تا به بهبود وضعیت وی کمک کنند.

احسان علیخانی در پایان برنامه اعلام کرد که برنامه ماه عسل فردا شب به علت پخش فوتبال ایران ازبکستان زنده نبوده و ضبط شده است.
منبع:خبرگزاری میزان/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس