چهارشنبه , اسفند ۲۹ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / موضوع برنامه ماه عسل 96 جمعه 19 خرداد 96

موضوع برنامه ماه عسل 96 جمعه 19 خرداد 96

موضوع برنامه ماه عسل 96 جمعه 19 خرداد 96

ماه عسل 96 جمعه 19 خرداد 96 , داستان برنامه ماه عسل 96 جمعه 19 خرداد 96 , موضوع برنامه ماه عسل 96 جمعه 19 خرداد 96

موضوع برنامه ماه عسل 96 جمعه 19 خرداد 96

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه تلویزیونی ماه عسل امشب با پخش تصاویری از حادثه تروریستی 17 خرداد در تهران و اعلام برگزار شدن مراسم تشییع شهدای این حادثه امروز آغاز شد.

احسان علیخانی در ابتدای این برنامه گفت: ما عاشق صلح هستیم اما این دلیل نمی‌شود که جنگ را بلد نباشیم.

ماه عسل امشب با هدف برطرف کردن یک کدورت ده ساله روی آنتن رفت و در ابتدا گفتگوی خود را با یک خانم قاضی شروع کرد که از نجف آباد اصفهان به این برنامه آمده بود.

این خانم در ابتدای صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرد که در کودکی و نوجوانی هدفش همواره مطالعه رشته مورد علاقه‌اش یعنی حقوق بوده و در همان زمان هم هر مشکلی که در خانواده ایجاد می‌شد، اعضای خانواده با او مشورت می‌کردند و هیچ وقت اتفاقی نیفتاد که بین او و پدرش اختلاف نظر وجود داشته باشد.

در ادامه و در بحث انتخاب رشته علیخانی به این موضوع اشاره کرد که در زمان انتخاب رشته خود تصمیم داشت رشته حقوق را انتخاب کند اما یک روز یکی از بستگانشان او را به دادسرا می‌برد و مشاهده فضای آن جا باعث می‌شود که او از این انتخاب پشیمان شود .

این خانم که قاضی اجرای احکام است در ادامه صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرد که ممکن است در مواردی امکان تبدیل احکام وجود داشته باشد به این معنی که یک مرتبه برای دختری که قرار بود به زندان برود حکم حفظ دو جزء از قرآن کریم صادر شد.

در روایت امشب ماه عسل این خانم قاضی اجرای احکام به پرونده بزرگی با تعداد زیادی جرم و مشکل اشاره کرد که ریشه آن در قتلی بود که بین دو جوان اتفاق افتاد و حدود 5 سال از قتل اولین جوان سپری می‌شد و قاتل هم در زندان بود و هیچ اتفاقی نمی‌افتاد.

این دو طایفه صمیمیت زیادی با یکدیگر داشتند تا این که خانواده مقتول شرایطی را تعیین می‌کند که در صورت فراهم شدن آن حاضر به رضایت دادن است اما به هر دلیلی این شرایط فراهم نمی‌شود و روز قصاص فرا می‌رسد و قاتل قصاص می‌شود.

پس از قصاص حدود 100 حکم برای افراد مختلف این دو طایفه بر اثر جرم‌هایی که مرتکب شده‌اند صادر می‌شود و در ادامه برنامه مشخص شد که بخش زیادی از مشکلات این پرونده حل شده و تنها 5 مورد از آن‌ها باقی مانده که قرار است در ماه عسل امشب به آن‌ها پرداخته شود.
منبع:خبرگزاری میزان/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس