یکشنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / معرفی مسابقه های تلویزیونی در نوروز 96 از شبکه های مختلف سیما

معرفی مسابقه های تلویزیونی در نوروز 96 از شبکه های مختلف سیما

معرفی مسابقه های تلویزیونی در نوروز 96 از شبکه های مختلف سیما

معرفی مسابقه های تلویزیونی در نوروز 96 از شبکه های مختلف سیما , ساعت پخش مسابقه های تلویزیونی در نوروز 96

معرفی مسابقه های تلویزیونی در نوروز 96 از شبکه های مختلف سیما

مسابقات تلویزیونی در سراسر دنیا از پرمخاطب ترین برنامه ها به شمار می رود. در طول ایام نوروز 96 برخی از شبکه ها به تولید مسابقات جذاب پرداخته اند از جمله این مسابقه ها می توان از مسابقه دستپخت، دست‌ پخت‌های خودمانی، آقای گزارشگر، مهمان ما باشید، زمانی برای خندیدن، آقای آتش نشان و اسراء یاد کرد.

شبکه یک مسابقه دستپخت

مسابقه دستپخت در 15 قسمت 45 دقیقه‌ای در ایام نوروز از شبکه یک پخش می شود. این مسابقه آشپزی با تاکید بر سبک زندگی ایرانی اسلامی و اصلاح الگوی مصرف، روی آنتن می رود. در ایام نوروز فینال دستپخت نیز پخش می‌شود.

شبکه دو مسابقه دست‌پخت‌های خودمانی

مسابقه دست‌پخت‌های خودمانی به تهیه‌کنندگی فریدالدین نیک‌جو و با اجرای روشنک عجمیان و حسین رفیعی است. این مسابقه جذاب آشپزی که چهره‌های برتر هنری و ورزشی در آن حضور دارند، در 14 قسمت 40 دقیقه‌ای،هر شب ساعت 20  از شبکه دو  پخش می شود.

شبکه سه مسابقه مهمان ما باشید

شبکه سه سیما با هدف جذب مخاطب جوان، بیشترین مسابقات را در جدول پخش خود جای داده است. مسابقه مهمان ما باشید به تهیه‌کنندگی معصومه پورحسینی، در 12 قسمت 50 دقیقه‌ای در ایام نوروز از این شبکه پخش می شود.

شبکه سه مسابقه زمانی برای خندیدن

مسابقه زمانی برای خندیدن به تهیه‌کنندگی قنبری و تقوی زنور در 16 قسمت 45 دقیقه‌ای نیز برای پخش از شبکه سه سیما تولید شده است.

شبکه سه مسابقه آقای گزارشگر

همچنین مسابقه پربیننده آقای گزارشگر به تهیه‌کنندگی کاشانی در 20 قسمت 45 دقیقه‌ای در ایام نوروز همچنان روی آنتن این شبکه می رود.

شبکه پنج آقای آتش نشان 2

شبکه پنج سیما در ایام نوروز رقابت مهیج داوطلبان استخدام در آتش نشانی را در آقای آتش نشان 2 به تصویر می کشد.

شبکه آموزش مسابقه قند پهلو

شبکه آموزش سیما در نوروز 96 با مسابقه قند پهلو لحظات مفرحی را برای مخاطبانش قراهم می کند.

هشتمین فصل برنامه قندپهلو به تهیه‌کنندگی امیر قمیشی در 16 قسمت با حضور شاعران و طنزپردازانی از سراسر کشور به علاقه‌مندان شعر طنز ارائه می‌شود. رضا رفیع اجرای این برنامه را بر عهده دارد و ناصر فیض و شهرام شکیبا به‌عنوان داور در برنامه حضور دارند. این برنامه هر شب ساعت 21 از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

در این دوره از برنامه قندپهلو که هم اکنون در دست تولید است در مواردی علاوه بر داوران اصلی، داوران مهمان نیز به بررسی و قضاوت آثار شرکت کنندگان پرداخته، همچنین دکور و آیتم ها نیز با طرح و چینش جدید روی آنتن می رود.

شبکه قرآن مسابقه اسراء

مسابقه قرآنی اسراء که ویژه جوانان و نوجوان است، در 70 قسمت 55 دقیقه ای روانه آنتن شبکه قرآن می شود.

مسابقه های تلویزیونی در نوروز 96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس