چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / معرفی سریال های شبکه آی فیلم در نوروز 97 + ساعت پخش

معرفی سریال های شبکه آی فیلم در نوروز 97 + ساعت پخش

معرفی سریال های شبکه آی فیلم در نوروز 97 + ساعت پخش

معرفی سریال های شبکه آی فیلم در نوروز 97 , سریال های نوروز 97 شبکه آی فیلم ,بازپخش و تکرار و زمان و ساعت پخش سریال های شبکه آی فیلم در نوروز 97

معرفی سریال های شبکه آی فیلم در نوروز 97 + ساعت پخش

به گزارش سایت دریایی ها : شبکه آی فیلم برای ایام نوروز 97 سریال های جذاب طنز و برنامه های متنوعی،را تدارک دیده است. بر این اساس شبکه آی فیلم سریال های مثل من مثل تو، پیامک از دیار باقی، بال های خیس، هفت سین، مرز خوشبختی، تعبیر وارونه یک رویا و همه خانواده من در ایام تعطیلات عید نوروز 97 به روی آنتن می برد.

سریال های نوروز 97 شبکه آی فیلم

سریال هفت سین

این سریال درباره آقای نوبخت است که قصد دارد شب چهارشنبه سوری اسباب کشی کند و به منزل جدید برود. از قضا، خانه توسط مستأجر قبلی تخلیه نشده و ماجرا از اینجا شروع می‌شود. فردوس کاویانی، ستاره اسکندری، جواد عزتی، شهره سلطانی، سیروس گرجستانی، محسن افشانی، مهران رجبی از بازیگران سریال هفت سین هستند.

مجموعه تلویزیونی هفت سین در ساعت 16 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های 12 نیمه شب و 8 صبح روز بعد پخش میشود.

سریال مثل من مثل تو

این سریال درباره دختری از یک خانواده فرهیخته است که درست اول ماه رمضان به سن تکلیف می‌رسد و تمام اعمال دینی بر او واجب می‌شود. عبدالرضا اکبری، کمند امیرسلیمانی، فرخ نعمتی، ثریا قاسمی، شهرام عبدلی و رحیم نوروزی از بازیگران این سریال می باشند.

سریال مثل من مثل تو، هر روز ساعت 17 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های 1 بامداد و 9 صبح روز بعد می باشد.

سریال بال های خیس

در سریال تلویزیونی بال‌های خیس دو داستان به موازات هم روایت می‌ شود. علی عمرانی، حسین مهری، حبیب دهفان نسب، محسن افشانی، کیهان ملکی و مینا نوروزی از بازیگران این مجموعه هستند.

سریال تلویزیونی بال های خیس هر شب ساعت 18 از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های 2 بامداد و 10 صبح روز بعد بازپخش خواهد شد.

سریال مرز خوشبختی

این سریال روایتی است از دغدغه جوانان برای اشتغال، مساله بیکاری و مهاجرت معکوس از شهرهای بزرگ به شهرستان‌هاست. امیر حسین آرمان، مهدی سلوکی، سروش جمشیدی، پوریا پورسرخ، مریم معصومی، شهرزاد کمال‌زاده و عباس محبی بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

سریال تلویزیونی مرز خوشبختی هر شب ساعت 19 از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های 3 بامداد و 11 صبح روز بعد بازپخش خواهد شد.

سریال تعبیر وارونه یک رویا

این سریال داستان تعدادی از عوامل فریب خورده و جاسوسان خارجی است که در عملیاتی، یک دانشمند هسته ای ایران را به قصد انتقال به باکو برای بهره برداریهای جاسوسی و تبلیغاتی می ربایند، اما بدلیل مجروح شدن این دانشمند، برنامه عملیات تغییر می کند. داریوش ارجمند، پانته‌آ بهرام، فرهاد قائمیان، امیر جعفری، قاسم زارع، الهام کردا و نگار عابدی از بازیگران این مجموعه هستند.

سریال تعبیر وارونه یک رویا ساعت 20 روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و بازپخش آن نیز رأس ساعت‌های 4 صبح و 12 ظهر روز بعد خواهد بود.

سریال پیامک از دیار باقی

داستان این سریال درباره مرد خسیسى به نام منصور سیم خواه است که براى فرار از دست طلبکاران،ضمن ایجاد یک دعواى ساختگى در میان خانواده، خود را به مردن مى‌زند. حامد کمیلی، رضا شفیعی‌جم، محمدرضا شریفی نیا، افسانه بایگان، سروش گودرزی، شیلا خداداد، حمید لولایی و نادر سلیمانی فرد از بازیگران این سریال هستند.

سریال تلویزیونی پیامک از دیار باقی هر شب ساعت 21 از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های 5 صبح و 13 روز بعد بازپخش خواهد شد.

سریال همه خانواده من

این سریال داستان درباره دو خانواده کاشانی است که به واسطه وصیت‌نامه‌ای با هم ارتباط پیدا می‌کنند. فرهاد آئیش، ارژنگ امیرفضلی، افسانه ناصری، فرحناز منافی ظاهر از بازیگران این مجموعه هستند.

سریال تلویزیونی همه خانواده من هر شب ساعت 23 از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های 7 صبح و 15 روز بعد بازپخش خواهد شد.

معرفی سریال های شبکه آی فیلم در نوروز 97 + ساعت پخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس