دوشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / معرفی فیلم های سینمایی شبکه 5 در نوروز 96 + ساعت پخش

معرفی فیلم های سینمایی شبکه 5 در نوروز 96 + ساعت پخش

معرفی فیلم های سینمایی شبکه 5 در نوروز 96 + ساعت پخش

فیلم های سینمایی شبکه 5 در نوروز 96 , ساعت پخش و تکرار فیلم های سینمایی شبکه 5 در نوروز 96 , اسامی فیلم های سینمایی شبکه پنج در نوروز 96

فیلم های سینمایی شبکه 5 در نوروز 96

شبکه پنج سیما به مناسبت عید نوروز 1396 فیلم های جدید هیجان انگیز و جذابی از برترین آثار سینمای ایران و جهان را به روی آنتن خواهد برد.

فیلم های سینمایی کیفر، سپید به رنگ مروارید، ناردون، فریاد قهرمان، فاصله، لاک پشت های نینجا 2، رسوایی 2، رابین هود، تونل، رها شده، وزیر، مبارزی که از کوه پایین آمد، دوربین، نوری در میان اقیانوس و سفر به تاریخ از جمله فیلم های که در ایام نوروز 96 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

فیلم های سینمایی شبکه پنج سیما هر روز ساعت 13:30 بعد از ظهر پخش می شود.

معرفی فیلم های سینمایی شبکه 5 در نوروز 96 + ساعت پخش

فیلم سینمایی کیفر

فیلم سینمایی کیفر محصول 2015 کشور اسپانیا است که روز شنبه 28 اسفند ماه 95 برای علاقه مندان پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: یک مدیر اجرایی بانک در حالی که با پسر و دختر خود در ماشین در حال رفتن به محل کارش هست، تماس تلفنیِ ناشناسی دریافت می کند که طبق آن او باید ظرف مدت چند ساعت مقداری زیادی پول را به او پرداخت  نماید وگرنه بُمبی که زیر صندلیِ ماشینش هست، منفجر می شود. در نهایت با کمک پلیس فرد تماس گیرنده از بین می رود و او و فرزندانش نجات پیدا می کنند.

فیلم سینمایی سپید به رنگ مروارید

فیلم سینمایی سپید به رنگ مروارید به کارگردانی و تهیه کنندگی روح الله حجازی روز یکشنبه 29 اسفند ماه 95 بر روی آنتن شبکه پنج می رود.

این فیلم روایت داستان زندگی مادری است که فرزندش احمد سالهاست که زندگی نباتی دارد و او سالهاست که از خانه بیرون نرفته و از احمد مراقبت می کند. عروسی پسر دومش ایمان است، ولی قصد دارد به خاطر احمد به عروسی نرود تا اینکه دختری به نام سحر به خانه آنها می آید و می گوید که احمد را بارها از ایستگاه اتوبوس روبروی خانه شان دیده و برای دیدنش آمده و چند روز بعد تعریف می کند که نامزدش را که بیمار بوده رها کرده و به خارج از کشور رفته و پس از مرگش عذاب وجدان دارد و می خواهد از احمد نگهداری کند تا او بتواند در عروسی ایمان شرکت کند و او هم می پذیرد.

فیلم سینمایی ناردون

فیلم سینمایی ناردون به کارگردانی فریدون حسن پور و تهیه کنندگی منصور سهراب پور روز دوشنبه 30 اسفند ماه 95 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در این فیلم هنرمندانی همچون امین حیایی، لیلا اوتادی، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، پوراندخت مهیمن، امیر نوری و … به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه این فیلم آمده است: زمین گورستانی در یکی از دو روستای کوچک واقع در شمال کشور به مرور پر شده و جای خالی دیگری برای دفن وجود ندارد. اهالی روستای دیگر به صاحب قطعه زمینی که در روستای دیگر است فشار می آورند تا اجازه دفن تازه درگذشتگان روستا را به آنها بدهد ولی او درصدد فروش آن زمین به مبلغ بالا و یا تعویض آن با چند باغچه دیگر است . از طرفی دیگر داستان فیلم با فوت یکی از معتمدین روستا که فرزندش خواهان ازدواج با دختری از روستاست به مرحله جدیدی وارد می شود و…

فیلم سینمایی فریاد قهرمان

فیلم سینمایی فریاد قهرمان به کارگردانی بنی چان محصول 2016 کشور چین (هنگ کنگ) است که روز سه شنبه اول فروردین ماه 96 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: در دوران جنگ های داخلی چین، وقتی ارتش تمام نیروی نظامی خود را به خط مقدم فرستاده، یک فرمانده بی رحم به نام کائو به همراه نیروهایش کنار یک روستا اردو می زنند. پسر این فرمانده یک معلم و یک کودک و فرد دیگری را بی دلیل به قتل می رساند و توسط کلانتر دستگیر می شود تا فردا صبح به دار آویخته شود.

یکی از فرماندهان کائو که از موضوع با خبر شده مردم روستا را تهدید می کند که در صورت عدم آزادی پسر فرمانده، همه اهالی روستا را خواهد کشت. مرد ثروتمند روستا و افرادش بالاخره مردم را مجبور می کنند تا به آزادی پسر کائو راضی شوند. اما این پسر با وجود آزادی قصد دارد تمام اهالی روستا و به خصوص کلانتر را به قتل برساند. در این میان یک جنگجوی از جان گذشته تصمیم می گیرد به کمک کلانتر و مردم بی گناه روستا برود و …

فیلم سینمایی فاصله

فیلم سینمایی فاصله به تهیه کنندگی حبیب اللهیاری و کارگردانی کامران قدکچیان محصول سال 1388 است که روز چهارشنبه 2 فروردین ماه 96 پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: خانمی برای انتقام از شوهرش دست به بازی عجیبی می زند و در این میان مرد میانسالی پس از آگاه شدن از قصه این انتقام موضوع را به خوبی فیصله می دهد و …

فیلم سینمایی لاک پشت های نینجا 2

فیلم سینمایی لاک پشت های نینجا 2 محصول 2016 کشور امریکاست که روز پنج شنبه 3 فروردین ماه 96 از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: شردر که یک شرور با سابقه است از زندان فرار می کند و سعی دارد با کمک همدستانش به قدرت زیادی دست پیدا کند و کنترل شهر را در اختیار بگیرد که در نهایت به وسیله لاک پشت های نینجا و پلیس نابود می شود.

فیلم سینمایی رسوایی 2

فیلم سینمایی رسوایی 2 به کارگردان مسعود ده نمکی محصول سال 1394 است که روز جمعه 4 فروردین ماه 96 از شبکه پنج روانه آنتن می شود.

ماجرای فیلم با اعدام دو شخص که مزاحمت برای یک دختر جوان ایجاد کرده بودند، شروع می شود که مردی برای نجات آن دختر جوان می آید و نهایت به قتل آن مرد منجر می شود. آن دو مرد به اعدام محکوم می شوند و اعدام با حضور قاضی و شهردار در ملأ عام انجام می شود که حاج یوسف، روحانی معروف شهر با صحبت کردن با مادر مقتول باعث می شود مادر مقتول قاتل را ببخشد و …

در این فیلم هنرمندانی همچون اکبر عبدی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی نیا و مهران رجبی ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی رابین هود

فیلم سینمایی رابین هود به کارگردانی آنتونی مارسیانو محصول 2015 کشور فرانسه است که روز شنبه 5 فروردین ماه 96 از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: پسری جوان به نام رابین با دزدی از بچه ها و زن ها و فقرا روزگار خود را می گرداند و خود را به دروغ رابین هود معرفی می کند. تا اینکه یک روز به یک گروه سارق حرفه ای برخورد می کند که از ثروتمندها برای فقرا دزدی می کنند. رییس این گروه به نام ژان کوچولو از رابین می خواهد که برای دزدی مالیات های مردم که داروغه به زور از آنها گرفته است به آنها کمک کند.

گویا پادشاه مرده است و وارث پادشاهی یک پسر بچه کوچک است و داروغه با سوء استفاده از مقامش به زور از مردم مالیات بیشتری می گیرد. رابین تمام اعضای گروه را فریب می دهد و پول های داروغه را می دزدد و با پول های آن یک رستوران ورشکسته را از مردی کلاهبردار می خرد و …

فیلم سینمایی تونل

فیلم سینمایی تونل به کارگردانی کیم سونگ هون محصول 2016  کشور کره جنوبی است که روز یکشنبه 6 فروردین ماه 96 برای علاقه مندان پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: لی جونگ سونگ یک کارمند شرکت معاملات ماشین در راه خانه از یک تونل تازه تاسیس عبور می کند که ناگهان تونل ریزش می کند و زیر آوار سنگین در ماشینش گیر می کند. او با تلفن به مرکز امداد اطلاع می دهد که هنوز زنده است و به کمک نیاز دارد.

مسئولین امداد و وزیر حضور پیدا می کنند و تلاش می کنند با توقف کار عمرانی در تونل کناری و با حفر یک تونل عمودی او را نجات دهند،اما بعد از چندین روز حفاری متوجه می شوند نقشه تونل اشتباه است و کارفرما طبق نقشه پیش نرفته است. لی جونگ آب و غذا ندارد و شرایط سختی دارد. او با جمع آوری و نوشیدن قطره های آب زیر آوار موفق می شود خود را روزهای بیشتری زنده نگه دارد. اما شارژ موبایل لی جونگ تمام شده و …

فیلم سینمایی رها شده

فیلم سینمایی رها شده به کارگردانی جان کاسار محصول 2016 کاناداست که روز دوشنبه 7 فروردین ماه 96 برای مخاطبان پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: هنری، یک آدم کش سابقه دار پس از جنگ داخلی و پس از سال ها دوری از خانه به زادگاهش و پیش پدرش بازگشته است و متوجه می شود مادرش در نبود او مرده است و نامزدش هم ازدواج کرده است. او در کودکی در یک حادثه برادر کوچکش را از دست داده و همواره فکر می کرده پدرش او را در مرگ برادرش مقصر می دانسته است.

از طرفی در این شهر کوچک یک سرمایه دار با استخدام چند هفت تیرکش به زور مزرعه کشاورزان را از چنگ آنها در می آورد و تا کنون دو مزرعه دار را کشته اند. هنری دیگر اسلحه را کنار گذاشته و قصد دارد مزرعه کوچکی را که مادرش به آن علاقه داشته را آباد کند. هنری از اتفاقات شهر خود را کنار کشیده، به خصوص که هنوز مردم او را یک آدم کش و خلافکار می دانند. حتی نامزد سابقش از او می خواهد که در مقابل هفت تیرکش ها به او و همسرش کمک کند اما او قبول نمی کند و …

فیلم سینمایی وزیر

فیلم سینمایی وزیر محصول 2016 کشور هندوستان است که روز سه شنبه 8 فروردین ماه 96 پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: یک افسر پلیس که در هنگام مواجه با تبهکاران دختر خود را از دست می دهد با یک پدر عزادار دوست می شود و متوجه می شود، یکی از وزیران هند از تروریست های هندی است و قاتل فرزند دوستش در نهایت با کمک پلیس وزیر فاسد و تبهکار دستگیر می شود.

فیلم سینمایی مبارزی که از کوه پایین آمد

فیلم سینمایی مبارزی که از کوه پایین آمد محصول 2015 کشور چین و آمریکاست که روز چهارشنبه 9 فروردین ماه 96 برای علاقه مندان پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: آنژیا یک ووشو کار فقیر است که در یک مدرسه رزمی زیر نظر یک استاد بزرگ شده است. او یتیم است و حالا به دلیل کمبود غذا و پایان آموزش ها باید کوهستان و مدرسه را ترک کند. او در اولین شب از سر گشنگی و فقر گوشت یک مرد ثروتمند را می دزدد اما مرد ثروتمند در آب می افتد و آنژیا او را نجات می دهد. مرد ثروتمند آنژیا را نزد خود می برد و در داروخانه اش به او کار و محلی برای زندگی می دهد. اما این مرد ثروتمند توسط برادر بی فکرش برای رسیدن به پول ها و املاک او به قتل می رسد و …

فیلم سینمایی دوربین

فیلم سینمایی دوربین به کارگردانی محسن توکلی محصول سال 1392 است که روز پنج شنبه 10 فروردین ماه 96 از شبکه پنج روانه آنتن می رود.

در این فیلم پوریا پورسرخ ، شاهرخ استخری، رضا توکلی، بهنوش بختیاری حضور دارند و فیلم داستان دو دوست به نام های مجید و حامد را روایت می کند و آنها با مشکلاتی که درگیر آن هستند، می توانند برخی از این مشکلات را توسط یک دوربین حل کنند اما با این کار درگیر ماجراهای پلیسی پیچیده ای می شوند.

فیلم سینمایی کشتار ربات ها

فیلم سینمایی کشتار ربات ها به کارگردانی استیون گومز محصول 2016 کشور انگلستان است که روز جمعه 11 فروردین ماه 96 پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: در آینده ای نزدیک ربات های تفنگدار، جنگجو و کاملا هوشمند ساخته شده اند تا بتواند به جای آدم ها بجنگند. میلز دختری که برنامه نویسی این ربات ها را انجام داده به همراه یک گروه نظامی چند نفره راهی جنگل می شوند تا در یک طرح آزمایشی و برای جنگ با ربات ها شرکت کنند. آنها بعد از مانور آزمایشی خود و از بین بردن ربات ها در راه برگشت متوجه می شوند ارتباطشان با مرکز قطع شده است. یکی از ربات ها فرمانده تعدادی ربات را در دست گرفته و به آنها حمله می کنند.

فیلم سینمایی نوری در میان اقیانوس

فیلم سینمایی نوری در میان اقیانوس محصول 2016 محصول انگلستان است که روز شنبه 12 فروردین ماه 96 پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: تام در سواحل دور افتاده‌ استرالیا مسئول فانوس دریایی است، کمی بد تام دلبسته‌ دختری به نام ایزابل می‌شود و این دو با هم ازدواج می‌کنند. مشکل اساسی‌ای که به زودی گریبانگیر این زوج عاشق می‌شود این است که آنها نمی‌توانند بچه‌دار شوند و نوزادان آنها بی جان به دنیا می‌آیند. مدتی بعد زمانی که تام مشغول تماشای اقیانوس بود، یک قایق چوبی در نزدیکی ساحل توجه‌اش را جلب کرد. تام و ایزابل متوجه می‌شوند که داخل قایق جسد یک مرد و همچنین یک نوزاد زنده قرار گرفته است …

فیلم سینمایی سفر به تاریخ

فیلم سینمایی سفر به تاریخ به کارگردانی توشیو لی محصول 2014 کشور ژاپن است که روز یکشنبه 13 فروردین ماه 96 پخش می شود.

در خلاصه این فیلم آمده است: ژاپن حال حاضر، یک خانم معلم تاریخ با سه شاگرد خود در حال صحبت است که ناگهان از طریق اجرای یک برنامه سفر زمان در گوشی همراه یکی از شاگردانش به سال 1868 می روند. سال هایی که ژاپن در آستانه جنگ های داخلی بین قبایل مهم است. از طرفی ممکن است جنگ داخلی موجب تصرف کشور توسط کشورهای خارجی شود.

هیروشی تاکامی قصد دارد با نامه نگاری قبایل مختلف را دور هم جمع کند و آنها را متحد کند تا بدون جنگ قدرت از یک قبیله به دولتی منتخب تمام قبایل انتقال یابد. از طرفی خانم معلم و شاگردانش نیز تلاش می کنند تا به او کمک کنند چون اگر این اتحاد ایجاد نشود آینده ژاپن دگرگون می شود و ممکن است زندگی آنها نیز تحت تاثیر همین موضوع قرار بگیرد. آنها فقط چند روز وقت دارند چون زمانبندی سفر به اتمام می رسد و آنها به زمان حال بازگردانده می شوند.

فیلم های سینمایی شبکه 5 در نوروز 96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس