شنبه , دی ۲۹ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / معرفی فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز 96 + جزئیات

معرفی فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز 96 + جزئیات

معرفی فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز 96 + جزئیات

فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز 96 , ساعت پخش فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز 96 , اسامی فیلم های شبکه نمایش در نوروز 96

فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز 96

شبکه نمایش در ایام نوروز بیش از 60  فیلم سینمایی پخش خواهد کرد که 30 عنوان برای اولین بار دوبله و از تلویزیون پخش خواهد شد. فیلم های سینمایی جدید شبکه نمایش در سه باکس سینمای هند ، سینمای ملل و سینمایی جذاب به ترتیب در ساعات 21 ، 19  و 23 پخش خواهد شد.

شبکه نمایش که در رویکرد جدید خود به عنوان شبکه پخش فیلم های سینمایی شناخته می شود ، فیلم های متنوع  و سرگرم کننده جدیدی را برای پخش نوروز 96 پیش بینی کرده است.

معرفی فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز 96 + جزئیات

شبکه نمایش برای نوروز 96 برخی فیلم های کلاسیک سینمای هندوستان از جمله فیلم ح«لال و حرام» با بازی راج کاپور ، «آناند» با بازی آمیتا باچان را برای اولین بار دوبله کرده است و در کنار فیلم های جدید سینمای هند همچون «گول مرا مخور» ، «شامیتاب» پخش خواهد کرد.

سینمای ملل هر شب ساعت 21 در ایام نوروز 96 از شبکه نمایش پخش خواهد شد و فیلم هایی از سینمای فرانسه ، انگلستان ، کره جنوبی ، ژاپن ، فنلاند ، نروژ ، دانمارک ، استونی، اسپانیا و هنگ کنگ در آن پخش خواهد شد. فیلم های تحسین شده ای همچون «من دانیل بلیک» آخرین فیلم کن لوچ ، 1944 و ماجراجویی دونارک و معدن از جمله فیلم های سینمای ملل شبکه نمایش در ایام نوروز خواهند بود.

فیلم های «بازی اسرار آمیز 2»، «جزیره کاپیتان»، «مارسی»، «تیم رویایی»، «طوفان»، «ارزیابی همه چیز کیو»، «دینا در ماجراجویی دونارک» ، «آخرین فرمانروا»، «پزشک جانشین»، «نغمه به یاد ماندنی»، «من دنیل بلیک» و «معدن»،همگی محصول سال 2016 و فیلم های «مزدور»، «تیم رویایی»، «اسب های وحشی»،«1994» و ….  محصول سال 2015 از جمله فیلم های نوروزی و آماده سازی شده شبکه نمایش هستند.

«ریشه ها»، «وال استریتِ الیور استون»، «سیکاریو» و «تولد یک ملت» در ایام نوروز ساعت 23  از شبکه نمایش پخش خواهد شد

«ریشه ها» که برداشتی جدید از داستان الکس هیلی، محصول سال 2016 است و شکل گیری تمدن آمریکا و بردگی سیاهان در آمریکا را روایت می کند، در 4 قسمت 90 دقیقه ای پخش خواهد شد.

نسخه قدیمی فیلم «وال استریت» که به افشاگری فساد در وال استریت امریکا در دهه 60 میلادی می پردازد ، توسط الیوراستون ساخته شده و برای اولین بار از شبکه نمایش پخش خواهد شد. فیلم «تولد یک ملت» ، که جوایز متعدد بین المللی گرفته و منتخب جشنواره ساندس بوده ، نیز در جدول نوروزی شبکه نمایش قرار دارد ، این فیلم روایت گر قیام منجر به شکست سیاهان علیه استثمار سفیدپوستان در امریکا است .

«سیکارو» فیلم تحسین شده دیگری است که به فساد سیا و اف بی ای در ترانزیت مواد مخدر در مکزیک می پردازد فیلم دیگر شبکه نمایش برای نوروز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس