چهارشنبه , اسفند ۱ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / فیلم سینمایی اتوبوس | داستان و بازیگران + ساعت پخش از شبکه آی فیلم

فیلم سینمایی اتوبوس | داستان و بازیگران + ساعت پخش از شبکه آی فیلم

فیلم سینمایی اتوبوس | داستان و بازیگران + ساعت پخش از شبکه آی فیلم

فیلم اتوبوس , فیلم سینمایی اتوبوس , زمان پخش و تکرار فیلم اتوبوس از شبکه آی فیلم , داستان فیلم اتوبوس , اسامی بازیگران فیلم اتوبوس , ساعت پخش و بازپخش فیلم اتوبوس

فیلم سینمایی اتوبوس

به گزارش سایت دریایی ها : فیلم سینمایی اتوبوس در ژانر اجتماعی و کمدی محصول سال 1364 به نویسندگی داریوش فرهنگ و کارگردانی یدالله صمدی است.

زمان پخش و تکرار فیلم اتوبوس از شبکه آی فیلم

فیلم اتوبوس پنج شنبه 27 مهر ماه 96 ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن روز بعد ساعت 5 صبح و تکرار دوم،آن ساعت 13 بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

داستان فیلم اتوبوس

اهالی یک روستا به دو گروه بالادهی و پایین دهی (حیدری و نعمتی) تقسیم شده اند. سرکرده نعمتی ها نمکزار خود را به کدخدا،که به دشمنی و کینه بین دو گروه دامن می زند می فروشد و یک اتوبوس مستعمل می خرد تا با آن مسافرکشی کند. ورود اتوبوس به روستا کار گاریچی (مسافرکش) حیدری ها را کساد می کند و اختلاف ها بیش تر می شود. در این میان کدخدا سرکرده حیدری ها را ترغیب می کند تا آسیابش را به او (کدخدا) بفروشد و اتوبوسی بخرد. کشمکش بیش از پیش بالا می گیرد. وساطت ها و نصایح معلم روستا و ریش سفید ده کارساز واقع نمی شود.

کمبود مسافر و کسادی کار سبب می شود که اقساط اتوبوس نعمت خان عقب بیفتد، و هنگامی که فروشندگان اتوبوس برای ضبط اتوبوس مستعمل پا به ده می گذارند نعمت خان با چوب دستی به سراغ کدخدا می رود و نمکزار خود را طلب می کند. حیدرخان و اهالی روستا نیز به تبع نعمت و در حمایت از او رو در روی کدخدا می ایستند. کدخدا نمکزار و آسیاب را پس می دهد و عداوت کهنه با ازدواج دختر نعمت با پسر حیدر جای خود را به دوستی می دهد.

بازیگران فیلم اتوبوس

هادی اسلامی
سعید عباسی
بهمن حاتمی
محمد رضا مرسلی
یوسف صمدزاده
حمید طاعتی
شاپور بخشایی
محمد قاسم پورستار
مرتضی حاج سید احمدی
محمد علی خجسته
احمد مظلومی
سیما قره باغی
خسرو دستگیر
غلامرضا عزیزی
بهمن احمری
مهناز اسلامی
مهری مهرنیا
اصغر زمانی
هرمز اوهانس
عباس نیک زاد
خلیل بازارباشی
حیدر غلامی
ژاله صدارتی
نیما انصاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس