دوشنبه , تیر ۳۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / فیلم ریشه در خون | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی‌‌ فیلم

فیلم ریشه در خون | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی‌‌ فیلم

فیلم ریشه در خون | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی‌‌ فیلم

ریشه در خون , فیلم ریشه در خون , زمان پخش و تکرار فیلم ریشه در خون از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران فیلم ریشه در خون , ساعت پخش و بازپخش فیلم ریشه در خون

فیلم ریشه در خون

به گزارش سایت دریایی ها : فیلم سینمایی ریشه در خون در ژانر حادثه ای محصول سال 1363 به نویسندگی محمد دیهیمی، تهیه‌ کنندگی حسین فرح بخش و کارگردانی سیروس الوند است.

داستان فیلم ریشه در خون

جوانی به نام حجت، که بر ضد قانون کاپیتولاسیون فعالیت می کند، قرار است به همراه رسول از روستایی به روستای دیگر منتقل شود. حجت در حمله مأموران کشته می شود، اما قبل از مرگ کیف حامل اسناد خود را به رسول می دهد تا به روستای کلارآباد برساند، رسول، که زخمی شده،به جنگل می گریزد و در کلبه پیرمردی به نام شیرعلی، که با نهضت جنگل مرتبط بوده است، پناه می گیرد. مأموران راه که می خواهند برای راه سازی کلبه شیرعلی را ویران کنند به او بدگمان می شوند و زیر نظرش می گیرند. شیرعلی رسول را یاری می دهد تا فرار کند و خود با گلوله مأموران از پا در می آید.

زمان پخش و تکرار فیلم ریشه در خون از شبکه آی فیلم

فیلم سینمایی ریشه در خون یکشنبه 14 خرداد ماه 96 ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 5 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 13 بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

بازیگران فیلم ریشه در خون

جهانگیر الماسی
فرامرز قریبیان
حمید طاعتی
زکریا هاشمی
جعفر دهقان
علی کنگرلو
محمود علی ‌زاده
نعمت ‌اله گرجی
احمد نصر
مختار سائقی
رضا وزیری
مجید علی ‌زاده
اکبر زنجانپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس