شنبه , مرداد ۲۶ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / فیلم ایستگاه متروک | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

فیلم ایستگاه متروک | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

فیلم ایستگاه متروک | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

ایستگاه متروک , فیلم سینمایی ایستگاه متروک , زمان پخش و تکرار فیلم ایستگاه متروک از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران فیلم ایستگاه متروک , ساعت پخش و بازپخش فیلم ایستگاه متروک

فیلم ایستگاه متروک

به گزارش سایت دریایی ها : فیلم ایستگاه متروک در ژانر اجتماعی محصول سال 1380-1379 به نویسندگی عباس کیارستمی و کامبوزیا، پرتوی تهیه کنندگی حسین زندباف و حسین زندباف و کارگردانی علیرضا رئیسیان است.

داستان فیلم ایستگاه متروک

مهتاب و محمود زن و شوهری هستند که سالهاست ازدواج کرده‌اند اما فرزندی ندارند. در سفری به مقصد مشهد مقدس، در میانه راه اتومبیلشان خراب می‌ شود و ناگزیر می‌ شوند چند ساعتی را در روستایی عجیب سپری کنند؛ روستایی که هیچ مردی در آن وجود ندارد و ساکنان آن کودکان و زن ها هستند. فیض الله، معلم روستا، تنها مرد روستاست و به محمود می گوید می تواند اتومبیل اش را تعمیر کند. مهتاب ابتدا از وضع بد اهالی روستا دچار بهت و حیرت می شود، اما کم کم با بچه ها و ساکنان صمیمی می شود. زندگی در آن روستا شکل کسل کننده ای دارد و همه پی کارهای خود هستند. وقتی محمود و فیض الله به شهر رفته اند، مهتاب در روستا به بچه ها درس می دهد و آدم هایی را که وارد روستا می شوند می بینند. زن های روستا که با مهتاب صمیمی شده اند به او می گویند چهره اش مانند زن های باردار است. مهتاب می گوید در سه نوبت بارداری هیچ کدام از بچه هایش سالم به دنیا نیامده اند. پس از پایان درس، بچه ها به بهانه پیدا کردن یکی از دوستانشان که علاقه زیادی به قطار دارد،مهتاب را وامی دارند تا با آنها به دیدن ایستگاه قطار بیاید. بچه ها پس از دیدن قطار به ایستگاه متروکی در همان نزدیکی می روند و مشغول بازی می شوند. مهتاب که ناگهان خود را تنها می بیند، به جست و جوی بچه ها روانه ایستگاه می شود و پس از کمی قدم زدن در یکی از واگن های مخروبه می نشیند و به آرامش می رسد. مهتاب و بچه ها پس از گردش به روستا بازمی گردند و فیض الله و محمود هم که اتومبیل را تعمیر کرده اند به روستا می رسند. محمود از فیض الله و بچه ها عکس یادگاری می گیرد و به رغم دلبستگی که میان مهتاب و بچه ها به وجود آمده روستا را ترک می کند.

زمان پخش و تکرار فیلم ایستگاه متروک از شبکه آی فیلم

فیلم دلبری پنجشنبه 13 مهر ماه 96 ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول،آن روز بعد ساعت 5 صبح و تکرار دوم آن ساعت 13 بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

بازیگران فیلم ایستگاه متروک

لیلا حاتمی
مهران رجبی
محمود پاک نیت
نظام منوچهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس