شنبه , آذر ۱۶ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / سریال کارآگاه لوتر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه تماشا

سریال کارآگاه لوتر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه تماشا

سریال کارآگاه لوتر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه تماشا

کارآگاه لوتر , سریال کارآگاه لوتر , مجموعه کارآگاه لوتر , زمان پخش و تکرار سریال کارآگاه لوتر از شبکه تماشا , داستان و بازیگران سریال کارآگاه لوتر , ساعت پخش و بازپخش سریال کارآگاه لوتر

سریال کارآگاه لوتر

به گزارش سایت دریایی ها : مجموعه کارآگاه لوتر در چهار فصل مجموعا 16 قسمت 57 دقیقه ای در ژانر درام جنایی و معمایی محصول سال 2015-2010 کشور انگلیس به نویسندگی نیل کروس، تهیه‌ کنندگی کتی سویندن و کارگردانی نیل کروس است.

داستان سریال کارآگاه لوتر

جان لوتر یک کاراگاه و بازرس ارشد است که در فصل اول در واحد جرایم جدی و در فصل دوم در واحد جرایم جدی و زنجیره ای فعالیت می کند. لوتر هم یک افسر پلیس خاص و هم یک نابغه است او وسواسی و قدرتمند است و گاهی به خاطر از دست دادن کنترل خشونت خود،خطرناک می شود لوتر هزینه سنگینی را به خاطر خاص بودنش پرداخته است. او قادر نیست از جنایاتی که بهش نزدیک می شود جدا کند. برای لوتر همیشه کارش در اولویت قرار دارد خاص بودنش هم برایش موهبتی است و هم یک نفرین هم برای خود و هم برای کسانی که به او نزدیک اند.

زمان پخش و تکرار سریال کارآگاه لوتر از شبکه تماشا

مجموعه تلویزیونی کارآگاه لوتر هر شب ساعت 22 از شبکه تماشا پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 4 بامداد و بازپخش دوم آن ساعت 10 صبح و تکرار سوم آن ساعت 16 بعد از ظهر از شبکه تماشا پخش می شود.

بازیگران سریال کارآگاه لوتر

ادریس البا
درموت کرولی
دیوید اوهارا
پل مک‌گان
استیون مکینتاش
روث ویلسون
ایندیرا وارما
ساسکی ریوز
وارن براون
نیکی آموکا-برد
رز لسلی
لورا هادوک
پم فریس
دیوید داوسون
سیه‌نا گیلری
مایکل اسمایلی
دارن بوید
پاتریک مالاهید

دبلورهای سریال کارآگاه لوتر

مدیر دوبلاژ: جواد پزشکیان، گویندگان: مریم شیرزاد، همت مومی وند، حسین باقری، هادی جلیلی، شوکت قهرمانی، بهروز علی محمدی، ناهید شعشعانی، شروین قطعه ای، ناصر نظامی، حمیدرضا مقامی و علی مرودشتی، مهرداد ارمغان، کسری کیانی، شهراد بانکی، آرزو روشناس، امیر حکیمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس