شنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / سریال لبه تاریکی | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال لبه تاریکی | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال لبه تاریکی | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

لبه تاریکی , سریال لبه تاریکی , مجموعه لبه تاریکی , زمان پخش و تکرار سریال لبه تاریکی از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران سریال لبه تاریکی , ساعت پخش و بازپخش سریال لبه تاریکی

سریال لبه تاریکی

به گزارش سایت دریایی ها : مجموعه لبه تاریکی در ژانر اجتماعی در 20 قسمت محصول سال 1384 گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما به تهیه‌ کنندگی حسین پیرهادی و علی اکبر شاهمرادی و کارگردانی سعید سلطانی است.

داستان سریال لبه تاریکی

داستان مردی به نام ناصر را روایت می کند که به خاطر اعتیادش از محل کارش اخراج می شود و همین دلیلی می شود که به دوستان قدیمی اش روی بیاورد که در کار قاچاق مواد مخدر هستند. نادر رئیس این باند است که به ناصر پیشنهاد پخش مواد مخدر در سطح شهر می دهد،اما ناصر از آن جا که مجبور است این مواد را بین جوانان و نوجوانان پخش کند از این کار سر باز می زند.

از طرفی نادر به زهرا، دختر ناصر علاقه پیدا کرده ولی از آن جا که او همسری بیمار دارد و خودش هم در کار قاچاق مواد مخدر است به درخواست های او توجهی نمی کند، نادر اما می کوشد به طریقی دیگر به خواسته اش برسد و به این دلیل ناصر را تحت فشار قرار می دهد تا به تقاضای او جواب مثبت دهد، اما روند حوادث، اتفاقات پیش بینی نشده بسیاری را به وجود می آورد.

زمان پخش و تکرار سریال لبه تاریکی از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی لبه تاریکی از شنبه 21 مرداد ماه 96 هر شب ساعت 18 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 2 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 10 صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

بازیگران سریال لبه تاریکی

دانیال حکیمی
رضا خندان
رویا تیموریان
یکتا ناصر
استاد محمد علی کشاورز
پژمان بازغی
امیر آتشانی
فرهاد بشارتی
آزیتا لاچینی
آرام جعفری
مینا جعفر زاده
علیرضا جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس