پنج شنبه , مهر ۲۵ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / سریال روشنایی های شهر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال روشنایی های شهر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال روشنایی های شهر | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

روشنایی های شهر , سریال روشنایی های شهر , زمان پخش و تکرار سریال روشنایی های شهر از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران سریال روشنایی های شهر , ساعت پخش و بازپخش سریال روشنایی های شهر

سریال روشنایی های شهر

به گزارش سایت دریایی ها : سریال روشنایی های شهر در ژانر اجتماعی در 25 قسمت 45 دقیقه ای محصول سال 1384-1383 گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما به نویسندگی سالار فلاحیان، تهیه‌ کنندگی علی لدنی و کارگردانی مسعود کرامتی است.

زمان پخش و تکرار سریال روشنایی های شهر از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی روشنایی های شهر از جمعه 28 مهر ماه 96 هر روز ساعت 18 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 2 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 10 صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

داستان سریال روشنایی های شهر

این سریال داستان سه دوست صمیمی به نامهای امیر، شریف و آرش است که زندگی و تفکرات هر یک بر زندگی دیگری تأثیر می‌گذارد.

قصه سریال با معرفی خانواده امیر که مهندس کامپیوتر است شروع می شود. او با مادر (فاطمه گودرزی) و خواهر کوچکترش زندگی می کند و پدرش را که خلبان بوده چند سال پیش از دست داده است. امیر (محسن بهرامی) با دوستانش شریف (بابک حمیدیان) و آرش (یمین آتشی) یک شرکت کوچک رایانه ای تاسیس کرده اند. امیر قرار است با دختر دایی خود ازدواج کند و درست روزی که او همراه مادرش برای خرید حلقه می رود،اتفاق بزرگ زندگی او رخ می دهد.

در مغازه طلافروشی یک دزد کیف خانم ثروتمندی را می قاپد و امیر به دنبال سارق می رود و کیف را پس می گیرد. این کار او باعث می شود تا امیر با خانواده حاج محمودی (غلامحسین لطفی) آشنا شود. ورود به خانه این مرد ثروتمند و آشنایی با خانواده محمودی باعث می شود که امیر و شریف به این فکر بیفتند که می توانند پا به عرصه پیشرفت و رفاه بگذارند. در ادامه سریال و پیشرفت قصه، کرامتی نشان می دهد که شریف چگونه برای به دست آوردن پول بیشتر به رفاقتها پشت پا می زند و امیر نیز برای عقب نماندن از او اکثر آرمان های خود را نادیده می گیرد. در این میان فقط آرش است که سعی می کند به آرامی پیش رود و با اعتقادات خود زندگی کند.

بازیگران سریال روشنایی های شهر

بابک حمیدیان
محسن بهرامی
یمین آتشی
محمد هادی قمیشی
غلامحسین لطفی
مریم عبدالملکی
حسین سلیمانی
فاطمه گودرزی
اشکان خطیبی
مهدی تقی نیا
افشین کتانچی
بیتا بادران
شیوا خنیاگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس