جمعه , خرداد ۳ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / سریال خانه ما | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال خانه ما | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال خانه ما | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

خانه ما , سریال خانه ما , مجموعه خانه ما , زمان پخش و تکرار سریال خانه ما از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران سریال خانه ما , ساعت پخش و بازپخش سریال خانه ما

سریال خانه ما

به گزارش سایت دریایی ها : مجموعه خانه ما در ژانر طنز اجتماعی و خانوادگی در 26 قسمت 45 دقیقه ای محصول سال 1379 گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما به نویسندگی پیمان قاسم‌ خانی و شادمهر راستین و کارگردانی مسعود کرامتی است.

داستان سریال خانه ما

خانه ما، روایتگر دردسرها و ماجراهای جالب و شیرین خانواده آقای تهرانی است که به خانه جدیدشان در خارج از شهر، نقل مکان کرده‌اند. آن ها در ابتدای ورود به منزل جدیدشان،با مشکلات متعددی رو به رو ‌شده و می‌ کوشند تا خود را با شرایط جدید وفق دهند.

خانواده تهرانی نمونه ای طنز آلود و مینیاتوری از جامعه امروز ماست که رو در رو با مشکلات و مسائل مختلف قرار می گیرند و برخورد های آنان را در این مجموعه شاهد خواهیم بود. از جمله اهداف کلی این برنامه عبارتند از: آموزش مفاهیمی از قبیل گفتگو ، تحمل آرای یکدیگر ، احترام افراد به یکدیگر و …

زمان پخش و تکرار سریال خانه ما از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی خانه ما از جمعه 20 مرداد ماه 96 هر روز ساعت 16 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 12 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 8 صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

بازیگران سریال خانه ما

گوهر خیر اندیش
رضا بابک
زهرا اویسی
وحید رهبانی
مانی نوری
کیمیا ذوالفقاری
حسین کسبیان
جمشید اسماعیل خانی
فتحعلی اویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس