جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / سریال ترانه مادری | داستان و بازیگران + ساعت پخش از آی فیلم

سریال ترانه مادری | داستان و بازیگران + ساعت پخش از آی فیلم

سریال ترانه مادری | داستان و بازیگران + ساعت پخش از آی فیلم

سریال ترانه مادری , زمان پخش و تکرار سریال ترانه مادری از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران سریال ترانه مادری , ساعت پخش و بازپخش سریال ترانه مادری

سریال ترانه مادری

به گزارش سایت دریایی ها : مجموعه ترانه مادری در ژانر درام اجتماعی محصول سال 1387 شبکه سه سیما به نویسندگی گروه نویسندگان مسعود بهبهانی‌ نیا ، محمد رضا خالقی زاده ، علی اکبر بابالو و زهرا پارسافر، تهیه‌ کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام و کارگردانی حسین سهیلی زاده است.

داستان سریال ترانه مادری

داستان این مجموعه درباره دو برادر یتیم به نام‌ های بهرام و پویا است که یک برادر (فرخ، دایی برادرها) و خواهر (فرخنده، خاله برادرها) آن ها را به پیشنهاد مادرشان به فرزندی می‌ پذیرند. پس از آن، اتفاقی بین شوهر فرخنده ، برادر او و فرخ پیش می‌ آید که موجب دوری،خانواده‌ها از هم می‌ شود. با گذشت 15 سال از این ماجرا، مادربزرگ خانواده سعی در نزدیک کردن آن‌ ها به هم دارد و سعی می‌ کند با کمک کردن به پویا و بهرام تا هر دو در یک دانشگاه قبول شوند، زمینهٔ این نزدیکی را فراهم کند. این وسط ، خانه‌ ای که مادربزرگ برای ایجاد کانون اصلی این اتفاق‌ ها در نظر گرفته، همان خانه‌ ای است که به عنوان سهم دو برادر یتیم بوده و فرخ می‌ خواهد با فروش آن، صاحب پول کلانی شود.

زمان پخش و تکرار سریال ترانه مادری از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی ترانه مادری از دوشنبه 11 اردیبهشت ماه 96 هر شب ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 5 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 13 بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

بازیگران سریال ترانه مادری

دانیال حکیمی
سیاوش خیرآبی
محسن افشانی
هما روستا
محمد شادانی
فاطمه گودرزی
حسین سحر خیز
بیتا سحرخیز
محمد حاتمی
علی طباطبایی
الهام پاوه ‌نژاد
حسن آتشانی
مهین شهابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس