سه شنبه , اسفند ۲۸ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / سریال بیداری | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال بیداری | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

سریال بیداری | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

بیداری , سریال بیداری , زمان پخش و تکرار سریال بیداری از شبکه آی فیلم , داستان سریال بیداری , اسامی بازیگران سریال بیداری , مجموعه بیداری , ساعت پخش و بازپخش سریال بیداری

سریال بیداری

به گزارش سایت دریایی ها : مجموعه بیداری در 20 قسمت 40 دقیقه ای در ژانر درام اجتماعی محصول سال 1386 گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما به نویسندگی بهرام عظیم پور، تهیه‌کنندگی حسین آقاهرندی و علی پورکیانی و کارگردانی بهرام عظیم پور است.

داستان سریال بیداری

سینا، جوان متمولی است که با وجود مخالفت‌ های خانواده‌ اش به شمال رفته تا از تُرنگ که به همراه عمو فاضل،در خانه سرایداری ویلایشان زندگی می‌ کند، خواستگاری نماید. سینا پدرش را مجاب می‌ کند تا برای راضی کردن عمو فاضل که حکم پدر ترنگ را دارد به شمال آمده و با پیوند میان آن دو موافقت کنند. سرانجام بی‌ آنکه ازدواج آنها ثبت رسمی گردد، عمو فاضل خطبه عقدی را میانشان جاری می‌ کند تا ترنگ به همراه سینا به تهران رفته و مقدمات جشن ازدواجشان را فراهم نمایند.

زمان پخش و تکرار سریال بیداری از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی بیداری از دوشنبه 5 تیر ماه 96 هر روز ساعت 16 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 12 شب و تکرار دوم آن ساعت 8 صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

بازیگران سریال بیداری

آتیلا پسیانی
داوود رشیدی
بهناز جعفری
الهام پاوه نژاد
هومن برق نورد
فریبا کامران
پرویز پورحسینی
امیر رضا دلاوری
انوش نصر
هدا ناصح
مرضیه نوروزی
ناهید مسلمی
مهتاج نجومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس