یکشنبه , مرداد ۲۷ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / سریال باجناقلار | داستان و بازیگران + زمان پخش و تکرار از آی فیلم

سریال باجناقلار | داستان و بازیگران + زمان پخش و تکرار از آی فیلم

سریال باجناقلار | داستان و بازیگران + زمان پخش و تکرار از آی فیلم

سریال باجناقلار , زمان پخش و تکرار سریال باجناقلار از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران سریال باجناقلار , ساعت پخش و بازپخش سریال باجناقلار

سریال باجناقلار

به گزارش سایت دریایی ها : مجموعه باجناقلار محصول سال 1390 سیمای استانی آذربایجان غربی به تهیه کنندگی اکبر پیران، نویسندگی و کارگردانی باقر حبیب پیران است.

داستان سریال باجناقلار

این سریال ساختاری طنز دارد که به زندگی سه باجناق و پدرخانم و مادرخانم آن ها می پردازد که در دو خانه مجاور هم زندگی می‌کنند . در این سریال یک باجاناق بنگاهی است و مشاور املاک دارد و بسیار رندانه سعی می کند از دیگران برای مطامع شخصی خود استفاده کند. باجاناق،دیگر کمی ساده لوح بوده ولی در عین سادگی بسیار جدی خود را از دیگران بالاتر احساس می کند. باجاناق دیگر آن‌ ها راننده اتوبوس بین شهری است و همسرش کاملا مطیع اوست، اما با زیرکی محسوسش آدم بد جنسی نیست و در غم و شادی های فامیل شریک است. ارتباطات بین خانوادگی این سه خانواده بستری برای مطرح کردن مسائل و مشکلات روز جامعه می باشد. این سریال سعی در بوجود آوردن فضایی پر نشاط دارد.

زمان پخش و تکرار سریال باجناقلار از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی باجناقلار از یکشنبه 20 فروردین ماه 96 هر شب ساعت 19 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 3 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 11 صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

بازیگران سریال باجناقلار

جمال ذوالقدر
عفت مهپور
بهزاد فرشباف
مقصود حسنی
شیلا نوری
فاطمه شکری
رحیمه بهزادی
هیوا محسنی
شریفی
قاسم محمد زاده
هاشم چاووشی
پریا برزگر
سیمین شکوهی
مسعود یکانی
کیوان مظاهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس