دوشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم + جزئیات

زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم + جزئیات

زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم + جزئیات

زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم , بازپخش و ساعت پخش کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم , برنامه سریال کلاه قرمزی آی فیلم

زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم

به گزارش سایت دریایی ها : منتخب کلاه قرمزی از پنجشنبه 26 اسفند ماه 95 هر روز ساعت 17 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن روز بعد،ساعت 1 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 9 صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

برنامه کلاه قرمزی

کلاه‌ قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی بوجود آمده‌ است. فیلم‌ های ساخته‌ شده،بر اساس این شخصیت از پر فروش‌ ترین فیلم‌های تاریخ سینما شده است. کلاه‌ قرمزی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصهٔ سینما و تلویزیون، از یک عروسک به پدیده‌ای فرهنگی تبدیل شد که توانست مخاطبان بسیاری در بین نسل‌ های گوناگون به‌ ویژه متولدین دههٔ 1360 بیابد.

این شخصیت عروسکی اولین بار در مجموعه‌ای تلویزیونی به نام جغجغه و فرفره ظاهر شد که در ابتدای دههٔ 1370 پخش می‌شد و سپس در سه فیلم سینمایی کلاه‌ قرمزی و پسرخاله (1373)، کلاه‌قرمزی و سرو ناز (1381) و کلاه‌ قرمزی و بچه‌ن نه (1391) بازی کرد.

سریال کلاه قرمزی

سریال کلاه قرمزی از سال 1388 با همراهی چند عروسک دیگر در قالب جُنگ نوروزی دوباره به تلویزیون راه یافت و در آن سال پر مخاطب‌ ترین برنامهٔ نوروزی شد. ویژه‌ برنامه‌ های نوروزی کلاه‌ قرمزی تا امروز ادامه دارد.

کلاه‌ قرمزی و دوستانش با عالم پاک و ناب کودکیشان، لحظاتی سرشار از شادی را در فصل شکوفایی و تازه‌ شدن رقم زده و گل لبخند را بر لبان مردم کشورمان می‌ نشانند. آنان به همراه آقای مجری، مهمان خانه‌ های گرم مردم ایران‌ زمین شده و نوروز را با آن ها جشن می‌ گیرند. منتخب کلاه قرمزی از پنجشنبه 26 اسفند ماه و در ایام نوروز 96 از شبکه آی فیلم پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس