دوشنبه , فروردین ۵ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار نوروز فوتبالی از شبکه ورزش

زمان پخش و تکرار نوروز فوتبالی از شبکه ورزش

زمان پخش و تکرار نوروز فوتبالی از شبکه ورزش

زمان پخش و تکرار نوروز فوتبالی از شبکه ورزش نوروز 97 , بازپخش و ساعت پخش نوروز فوتبالی از شبکه ورزش نوروز 97 , برنامه نوروز فوتبالی

زمان پخش و تکرار نوروز فوتبالی از شبکه ورزش

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه نوروز فوتبالی از چهارشنبه 1 فرودین ماه 97 هر روز حوالی ساعت 14 از شبکه ورزش سیما پخش می شود، تکرار آن،همان شب ساعت 22 از شبکه ورزش بازپخش می شود.

برنامه نوروز فوتبالی

نوروز 97 برای سومین سال پیاپی شبکه ورزش سیما به کمک بینندگان خود، به انتخاب برترین های فوتبال ایران می پردازد. نوروز فوتبالی یکی از برنامه های نوروز 1397 شبکه ورزش است که در آن برترین های فوتبال ایران انتخاب می شوند. به مانند سال گذشته هیئت انتخاب،نامزدهای بهترین های هر پست را اعلام می کنند و بینندگان محترم می توانند از طریق شرکت در نظر سنجی، بهترین بازیکن را انتخاب کنند. اعضای هیئت انتخاب نوروز فوتبالی امسال آقایان حمید استیلی، مهدی پاشازاده، عباس چمنیان، علیرضا مرزبان و وینگو بگوویچ هستند .

در برنامه امسال علاوه بر بخش انتخاب برترین های فوتبال ایران آیتم های شاد و متنوع دیگری متناسب با ایام نوروز پخش می شود ضمن اینکه گفتگو های عیدانه با پیشکسوتان، مسوولان، مربیان و بازیکنان فوتبال کشورمان خواهیم داشت. امسال نیز به مانند سال گذشته غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال کشورمان نیز با اشعار و دوبیتی های شنیدنی با حال و هوای ورزش زورخانه در برنامه نوروز فوتبالی حضور دارد ضمن اینکه تیتراژ برنامه با صدای فریدون آسرایی تهیه شده است. برنامه نوروز فوتبالی از اول فروردین، هر روز ساعت 14 به مدت 2 ساعت به صورت زنده به روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود و همان شب نیز ساعت 22 بازپخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس