چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار مستند ایرانگرد 3 از شبکه یک و مستند

زمان پخش و تکرار مستند ایرانگرد 3 از شبکه یک و مستند

زمان پخش و تکرار مستند ایرانگرد 3 از شبکه یک و مستند

زمان پخش و تکرار مستند ایرانگرد 3 از شبکه یک و مستند , بازپخش و ساعت پخش مستند ایرانگرد 3 از شبکه یک و مستند , ایرانگرد نوروز 97

زمان پخش و تکرار مستند ایرانگرد 3 از شبکه یک و مستند

به گزارش سایت دریایی ها : مستند ایرانگرد 3 از سه شنبه 29 اسفند ماه هر روز حوالی ساعت 17:30 از شبکه مستند HD پخش می شود، تکرار آن،روز بعد حوالی ساعت 12 ظهر از شبکه مستند HD بازپخش می شود.

مستند ایرانگرد 3 از چهارشنبه 1 فرودین ماه 97 هر شب حوالی ساعت 23:05 از شبکه 1 سیما پخش می شود، تکرار آن روز بعد حوالی ساعت 7 صبح از شبکه یک بازپخش می شود.

ایرانگرد 3

پس از استقبال بی نظیر مخاطبان از مجموعه مستند ایرانگرد، سری سوم این مجموعه طی سه سال تلاش شبانه روزی برای نوروز 97 تولید و آماده پخش شد. این مجموعه در 20 قسمت یک ساعته از شبکه یک سیما پخش خواهد شد و زیباترین مناطق بکر ایران را به همراه فرهنگ و رسوم اقوام بزرگ و عزیز ایران، با کیفیت تصویربرداری فول اچ دی، به نمایش در می آورد. ایرانگرد به روایت جواد قارایی در این مجموعه، به استان های مازندران، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خوزستان، گیلان، لرستان، هرمزگان و اصفهان سفر کرده و با تصاویر و روایتی متفاوت و جذاب،زیبایی های بی نظیر ایران بزرگ را معرفی می کند.

ایرانگرد پر مخاطب ترین مجموعه مستندی است که تاکنون در رابطه با جاذبه ها و زیبایی های ایران و ایرانی تولید شده است چرا که در سخت ترین شرایط سعی بر این بوده تا بهترین کیفیت و خروجی به مخاطب هدیه شود. در این مجموعه از گرمترین نقطه کره زمین در لوت به سردترین نقاط کوه های زاگرس سفر خواهید کرد و با اقوام و فرهنگ و سنن جذابی آشنا خواهید شد. در این مجموعه، 90 هزار کیلومتر سفر انجام شد که در تولیدات کشوری رسانه ملی بی سابقه بود و از یک تیم متخصص هشت نفره تولید در سفر و یک تیم 35 نفره دیگر برای مراحل تدوین، پژوهش، صداگذاری، نگارش، موسیقی و اصلاح رنگ، استفاده شده است. این مجموعه دشوارترین تولید مجموعه مستند تاریخ سازمان صدا و سیماست و عوامل آن برای تولید زحمات و سختی های بسیار زیادی در شرایط نامطلوب متحمل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس