جمعه , فروردین ۲ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار مسابقه هفت روز و هفت ساعت شبکه افق

زمان پخش و تکرار مسابقه هفت روز و هفت ساعت شبکه افق

زمان پخش و تکرار مسابقه هفت روز و هفت ساعت شبکه افق

زمان پخش و تکرار مسابقه هفت روز و هفت ساعت از شبکه افق , بازپخش و ساعت پخش مسابقه هفت روز و هفت ساعت از شبکه افق , هفت روز و هفت ساعت

زمان پخش و تکرار مسابقه هفت روز و هفت ساعت از شبکه افق

به گزارش سایت دریایی ها : مستند مسابقه هفت روز و هفت از چهارشنبه 1 فرودین ماه 97 هر شب حوالی ساعت 21 از شبکه افق سیما پخش می شود، تکرار آن روز بعد،حوالی ساعت 9 صبح از شبکه افق بازپخش می شود.

هفت روز و هفت ساعت

مستند مسابقه هفت روز و هفت ساعت برای پخش در ایام نوروز از شبکه افق تولید شده است. این رئالیتی شو در 14 قسمت 52 دقیقه‌ ای با تهیه‌ کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب در نوروز 97 روی آنتن خواهد رفت. در این مسابقه گروهی، بازیگران سینما و تلویزیون از ایران و لبنان حضور دارند و در 6 گروه به رقابت با هم می‌ پردازند و یک گروه داوری نیز بر کار آنها نظارت می‌ کند. الناز حبیبی، امیر حسین رستمی، علیرام نورایی و لیندا کیانی بازیگران سینما و تلویزیون و حمید رضا حامی خواننده جوان کشورمان،شرکت کنندگان ایرانی و سالی بسمه، کارلوس عازار سوپراستار و خواننده لبنانی، ساره قصیر، محمد شمص، مهدی فخرالدین، عدی رعد و رباه الشریف از هنرمندان و شرکت کنندگان لبنانی این مسابقه هستند و لادن مستوفی هم یکی از داوران هفت روز و هفت ساعت خواهند بود.

هفت روز هفت ساعت در حقیقت یک رالی جذاب و دیدنی با حضور هنرمندانی از ایران و لبنان است که تولید آن در لوکیشن‌ های داخل و خارج از کشور صورت گرفته است؛ نقطه آغاز این رالی موزه جنگ ملیتا در جنوب لبنان بوده و بعد از گذر از بیروت و سپس شمال ایران، آخرین سکانس آن در نقطه پایان فیلمبرداری شد. هفت روز و هفت ساعت از یکم تا چهاردهم فروردین هر شب ساعت 21 روی آنتن می رود و تکرار آن هم ساعت 9 صبح روز بعد پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس