چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار مسابقه ضد گلوله از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار مسابقه ضد گلوله از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار مسابقه ضد گلوله از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار مسابقه ضد گلوله از شبکه نسیم , ساعت پخش مسابقه ضد گلوله , زمان پخش مسابقه ضد گلوله , تکرار مسابقه ضد گلوله , بازپخش مسابقه ضد گلوله

زمان پخش و تکرار مسابقه ضد گلوله از شبکه نسیم

به گزارش سایت دریایی ها : مسابقه ضد گلوله روزهای زوج (شنبه ها، دوشنبه ها و چهارشنبه ها) از شبکه نسیم پخش می شود.

مسابقه ضد گلوله شنبه ها، دوشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود و تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 1:05 بامداد، باز پخش دوم آن،ساعت 11 صبح، تکرار سوم آن ساعت 15 بعد از ظهر از شبکه نسیم بازپخش می شود.

لازم به ذکر است ساعت تکرار مسابقه ضد گلوله جمعه ها کمی متفاوت است:

تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 1:05 بامداد، باز پخش دوم آن ساعت 9:30 صبح، تکرار سوم آن ساعت 15 بعد از ظهر از شبکه نسیم بازپخش می شود.

مسابقه ضد گلوله

این مسابقه تلویزیونی با سنجش قابلیت های رزمی، هوش هیجانی و کار گروهی مسابقه دهندگان در قالب یک مبارزه واقعی انجام می شود و در هر مرحله بر اساس امتیازهایی که هر تیم کسب می کند، برنده مسابقه تعیین می شود.

فرآیند مسابقه از مراحل مختلفی تشکیل شده است که یک بخش مهم آن را جنگ در میدان نبرد تشکیل می دهد. استفاده از سامانه لیزری،از دیگر ویژگی های این مسابقه است که در آن شرکت‌کنندگان با استفاده از آن و با هدف قرار دادن حریف تلاش می کنند امتیازات بیشتری را کسب کنند.

ضد گلوله در 10 سری 5 قسمتی تهیه می شود و در پایان نفرات برگزیده هر سری از مسابقه در دو تیم در برابر هم صف آرایی می کنند و مرحله فینال را بازی می کنند. این مسابقه به کارگردانی مهدی ماهان و مجید عزیزی کارگردانی می شود که پیش از این سابقه حضور در تیم تولید مستند مسابقه فرمانده را در کارنامه خود داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس