شنبه , دی ۲۹ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار سریال مرز خوشبختی از شبکه 2 نوروز 96

زمان پخش و تکرار سریال مرز خوشبختی از شبکه 2 نوروز 96

زمان پخش و تکرار سریال مرز خوشبختی از شبکه 2 نوروز 96

زمان پخش و تکرار سریال مرز خوشبختی از شبکه 2 نوروز 96 , بازپخش و ساعت پخش سریال مرز خوشبختی از شبکه دو

زمان پخش و تکرار سریال مرز خوشبختی از شبکه دو

به گزارش سایت دریایی ها : سریال مرز خوشبختی از دوشنبه 30 اسفند ماه هر شب حوالی ساعت 21:30 از شبکه 2 سیما پخش می شود،تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 00:55 بامداد و باز پخش دوم آن حوالی ساعت 12 ظهر و تکرار سوم آن حوالی ساعت 16:15 بعد از ظهر از شبکه دو سیما پخش می شود.

موضوع سریال مرز خوشبختی

سریال مرز خوشبختی قصه چهار جوان را روایت می کند که یکی از آنها به عنوان شخصیت محوری این قصه با قرار گرفتن در موقعیت های جالب و مفرح مجبور می شود قبل از آغاز سال جدید از تهران به شهر محلات سفر کند.

شخصیت اصلی قصه، جوانی شهرستانی است که برای تحصیل به تهران می آید و جزو نخبگان علمی می‌ شود. او به خواهر دوستش که در یک طلا فروشی کار می‌کند علاقه دارد اما پدر دختر راضی به این وصلت نیست.

به طلا و عشق و تلاش  … جوان و گُل و گِل … همه چیز از یک وسوسه شروع می شود و به یک وسوسه ختم می گردد. از رفاقت شروع می شود و به رفاقت می رسد. داستان مرز خوشبختی،قصه دوراهی ها، انتخاب‌هاست، زمانی که بر لب مرز ایستاده ای. یک سو شاید خوشبختی است و در سوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست. و انتخاب نهایت خوشبختی است.

مجموعه مرز خوشبختی

سریال مرز خوشبختی به نویسندگی علی خودسیانی، تهیه‌کنندگی مهران رسام و کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده محصول گروه فیلم و سریال شبکه 2 سیما در ایام نوروز 96 هر شب حوالی ساعت 21:15 از شبکه دو سیما پخش می شود.

بازیگران سریال مرز خوشبختی

امیر حسین آرمان
مریم معصومی
پوریا پورسرخ
شهرزاد کمال زاده
مهدی سلوکی
امیر غفارمنش
فرزانه نشاط‌ خواه
شهربانو موسوی
سروش جمشیدی
مهدی صباغی
رضا یزدانی
جمشید جهانزاده
جواد زیتونی
عباس محبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس