چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو سیما

زمان پخش و تکرار سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو سیما

زمان پخش و تکرار سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو سیما

بازپخش و ساعت پخش سریال شکوه یک زندگی از شبکه 2

زمان پخش و تکرار سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو سیما , ساعت پخش سریال شکوه یک زندگی , زمان پخش سریال شکوه یک زندگی , بازپخش سریال شکوه یک زندگی

زمان پخش و تکرار سریال شکوه یک زندگی از شبکه دو

به گزارش سایت دریایی ها : سریال شکوه یک زندگی از شنبه 25 شهریور ماه 96 شنبه تا پنجشنبه حوالی ساعت 21:35 از شبکه 2 سیما پخش می شود، تکرار اول،آن روز بعد حوالی ساعت 1 بامداد و بازپخش دوم آن حوالی ساعت 12 ظهر و تکرار سوم آن حوالی ساعت 16:15 از شبکه دو سیما بازپخش می شود.

مجموعه شکوه یک زندگی

مجموعه شکوه یک زندگی در ژانر دفاع مقدس محصول سال 1396-1395 کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در 18 قسمت 45 دقیقه ای نویسنده فیلم نامه اولیه شعله شریعتی، نویسنده فیلم نامه نهایی مرجان اشرفی زاده، تهیه کنندگی امیر عباس کنی و کارگردانی رضا بهشتی است.

موضوع سریال شکوه یک زندگی

سریال شکوه یک زندگی تکریم همسران شهدا و جاوید الاثرهایی است که با استقامت و امیدواری برای رسیدن خبر و نشانه‌ ای از عزیزانشان، سال‌ ها به تنهایی بار زندگی خود و فرزندانشان را به دوش کشیدند و شکوه یک زندگی را به نمایش گذاشتند.

یحیی معلم جوان روستا، به عنوان نیروی داوطلب و مردمی، به جبهه های جنگ اعزام می شود،نارگل همسر جوانش که باردار است به همراه دو کودک خردسال چشم انتظار بازگشت یحیی است که خبرهای مختلفی به نارگل می رسد، از شهادت تا مجروح شدن و در نهایت خبر مفقود الاثر شدن یحیی … نارگل اما روایت دیگری برای خود دارد. روایتی با طعم امید از شهادت، اسارت، مجروح شدن و سرانجام …

بازیگران سریال شکوه یک زندگی

حسام محمودی
بیتا سحر خیز
مزدک رستمی
سوگل طهماسبی
طوفان مهردادیان
الهام جعفرنژاد
نازنین فراهانی
سید ابراهیم عمادی
ساقی زینتی
کوروش سلیمانی
عبدالرضا اکبری
مهری آل آقا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس