پنج شنبه , بهمن ۳ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار سریال دیوار شیشه ای از شبکه یک سیما

زمان پخش و تکرار سریال دیوار شیشه ای از شبکه یک سیما

زمان پخش و تکرار سریال دیوار شیشه ای از شبکه یک سیما

زمان پخش و تکرار سریال دیوار شیشه ای از شبکه یک سیما , بازپخش و ساعت پخش سریال دیوار شیشه ای از شبکه 1

زمان پخش و تکرار سریال دیوار شیشه ای از شبکه یک سیما

به گزارش سایت دریایی ها : سریال دیوار شیشه ای از شنبه 9 اردیبهشت ماه 96 از شنبه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت 22:10 از شبکه یک سیما پخش می شود، بازپخش اول آن،روز بعد حوالی 2:15 بامداد و تکرار دوم آن حوالی ساعت 15:10 از شبکه 1 سیما پخش می شود.

موضوع سریال دیوار شیشه ای

داستان ثابت سریال دیوار شیشه‌ای به اتفاقات زندگی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی یعنی سارا (با بازی حدیثه تهرانی) با همسرش فرهاد رئوف (با بازی مجید واشقانی) که مجری برنامه هم هست، می پردازد. نام اولین قسمت این سریال اپیزودیک شاهین نام دارد که به داستان زندگی شاهین (با بازی کوروش تهامی) اختصاص خواهد داشت.

در این سریال کاراکترهای مهمان، داستان زندگی خود را در استودیو برنامه ای به نام دیوار شیشه ای، به عنوان خاطره برای مخاطبان تلویزیون تعریف می کنند. این سریال تلویزیونی قصه های به هم پیوسته دارد که ضمن روایت یک داستان اصلی،در هر قسمت قصه مستقلی را هم به تصویر می کشد.

قصه بابک، قصه راحله، قصه مرجان و سینا، قصه سهراب، قصه بهمن، قصه سحر، قصه نگار، قصه هرمز، قصه پروانه، قصه پرویز، قصه شریف، قصه مهدی، قصه مونا، قصه طاهره، قصه مهناز، قصه میلاد، قصه منصور، قصه احمد و قصه فریده نام 19 اپیزود دیگر مجموعه تلویزیونی دیوار شیشه‌ای است.

مجموعه دیوار شیشه ای

سریال دیوار شیشه‌ای به تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان، نوسندگی محمد محمود سلطانی، سارا خسرو آبادی، روح الله صدیقی، ندا نوبخت و مسعود کرامتی، و کارگردانی مشترک راما قویدل، نوید میهن دوست و احمد معظمی در 20 قسمت 50 دقیقه‌ای از شنبه 9 اردیبهشت ماه 95 ساعت 22:45 از شبکه یک سیما پخش می شود.

اسامی بازیگران سریال دیوار شیشه ای

محمد رضا هدایتی
مجید واشقانی
علیرام نورایی
کوروش تهامی
حدیثه تهرانی
روشنک عجمیان
بهار نوحیان
فرزین صابونی
تورج فرامرزیان
سولماز غنی
قربان نجفی
طوفان مهردادیان
مسعود زمانی
لیلا بی پروا
مهسا هاشمی
پارسا قره خانلو
محمد ساربان
شهناز شهبازی
فرهاد قائمی مهدوی
ارسطو خوش رزم
لیلا رحیمی
مجید رحمتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس