جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار برنامه گپ کوک از شبکه نسیم + جزئیات

زمان پخش و تکرار برنامه گپ کوک از شبکه نسیم + جزئیات

زمان پخش و تکرار برنامه گپ کوک از شبکه نسیم + جزئیات

زمان پخش و تکرار برنامه گپ کوک از شبکه نسیم , زمان پخش برنامه گپ کوک , ساعت پخش برنامه گپ کوک از شبکه نسیم , بازپخش برنامه گپ کوک

زمان پخش و تکرار برنامه گپ کوک از شبکه نسیم

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه موسیقیایی گپ کوک پنجشنبه ها و جمعه ها از شبکه نسیم پخش می شود.

برنامه گپ کوک پنجشنبه ها ساعت 19 از شبکه نسیم پخش می شود. تکرار اول آن روز بعد،ساعت 1 بامداد، بازپخش دوم آن ساعت 5:30 صبح، تکرار سوم آن ساعت 9 صبح، تکرار چهارم آن ساعت 13 و تکرار پنجم آن ساعت 15:50 از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

برنامه گپ کوک جمعه ها ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود. تکرار اول آن روز بعد،ساعت 1 بامداد، بازپخش دوم آن ساعت 4:55 صبح، تکرار سوم آن ساعت 9:45 صبح، تکرار چهارم آن ساعت 15:30 از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

برنامه گپ کوک

برنامه تلویزیونی گپ کوک که برنامه ای در حوزه موسیقی ، با تکیه بر ظرفیت‌ های موجود در عرصه موسیقی کشور شامل گپ و گفتگو با،خوانندگان مورد علاقه مردم و اجرا در همه گونه‌ های موسیقیایی شامل سنتی ، پاپ و محلی است. این برنامه با اجرای باربد بابایی و به تهیه کنندگی هادی دمیرچی برای مخاطبان شبکه نسیم پخش می شود و در نخستین برنامه خود ، روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ، همزمان با شب میلاد امام زمان (عج) ، میزبان سالار عقیلی خواهد بود. باربد بابایی در این برنامه با میهمانان اش به گپ و گفتگو و همچنین چالش های جذاب و مسابقه خواهد پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس