جمعه , فروردین ۲ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار برنامه کودک شو از شبکه نسیم نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه کودک شو از شبکه نسیم نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه کودک شو از شبکه نسیم نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه کودک شو از شبکه نسیم نوروز 97 , بازپخش و ساعت پخش برنامه کودک شو از شبکه نسیم نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه کودک شو از شبکه نسیم

به گزارش سایت دریایی ها : فصل دوم برنامه کودک شو در ایام نوروز 97 هر شب حوالی ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود. تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 1 بامداد، باز پخش دوم آن،حوالی ساعت 8:20 صبح و تکرار سوم آن ساعت 15 بعد از ظهر از شبکه نسیم پخش می شود.

کودک شو

مسابقه پرطرفدار کودک شو با 19 قسمت نوروزی مهمان خانه های مردم خواهد بود و برای اولین بار چهره ها شرکت کنندگان آن می شوند. در نوروز از حضور بازیگران و چهره های مشهور بهره می بریم و مسابقه آن حالت رقابتی همیشه را ندارد. البته همچنان رای گیری از مردم را خواهیم داشت و آنها از بین 19 خانواده ای که در برنامه حاضر خواهند شد، بهترین خانواده را انتخاب خواهند کرد. پخش ویژه برنامه کودک شو از 26 اسفند ماه آغاز خواهد شد و تا 17 فروردین روی آنتن خواهیم بود و در این قسمتها میزبان برخی مجریان، بازیگران و ورزشکاران به همراه خانواده هایشان خواهیم بود. یکی از آیتمهای برنامه نوروزی حضور خوانندگان و اجرای قطعات موسیقی است که در کنار بحث محتوایی و ساختاری،به بیشتر شدن کشش برنامه منجر خواهد شد و از سوی دیگر مطابق شعار نشاط و سرگرمی شبکه نسیم است.

در این 19 قسمت دیگر بچه هایی که در برنامه شرکت می کنند، در رده سنی 2 تا 5 سال نیستند و فرزندان 18 و 20 سال را نیز در کنار کوچکترها داشته ایم. آیتم های شادابی به برنامه اضافه شده، آیتم اتاق کودک را با حالت فانتزی خواهیم داشت و از بازی های ویدئویی نیز بهره برده شده. حتی اتاق بازی بزرگترها راه افتاده و در آیتم دوبله نیز گاهی به جای گویندگی از افراد می خواهند آواز بخوانند. در دور قبل 360 کودک به برنامه آمده بودند و در مجموع برنامه 15 هزار تماشاچی داشت که همه با کودکانشان در برنامه حاضر بودند. از آن میان ما کودکان دو، سه ساله زیادی داشتیم که هر کدام تا می رسیدند می گفتند: اینجا کودک شو من پژمان بازغی هستم!

کودک شو ویژه نوروز به تهیه کنندگی رضا نصیری شهرضایی و ابوذر پورمحمدی و کارگردانی رضا مهران فر در 19 قسمت از شنبه 26 اسفند ماه هر شب ساعت 21 از شبکه نسیم سیما روی آنتن می رود.

زمان پخش و تکرار کودک شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس