چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار برنامه کلاه قرمزی 97 از شبکه دو سیما

زمان پخش و تکرار برنامه کلاه قرمزی 97 از شبکه دو سیما

زمان پخش و تکرار برنامه کلاه قرمزی 97 از شبکه دو سیما

زمان پخش و تکرار برنامه کلاه قرمزی 97 از شبکه دو سیما , بازپخش و ساعت پخش برنامه کلاه قرمزی 97 از شبکه 2 سیما , سریال کلاه قرمزی 97 , کلاه قرمزی 97

زمان پخش و تکرار برنامه کلاه قرمزی 97 از شبکه دو سیما

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه کلاه قرمزی 97 در 15 قسمت 50 دقیقه ای از چهارشنبه 1 فروردین ماه 97 هر شب حوالی ساعت 20 از شبکه دو سیما،پخش می شود و تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 24 و تکرار دوم آن ساعت 15 از شبکه 2 سیما پخش می شود. مجموعه نمایشی عروسکی کلاه قرمزی 97 به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی و با اجرا و کارگردانی ایرج طهماسب به روی آنتن می رود.

امسال قرار است یک عروسک جدید به این مجموعه اضافه شود.

کلاه قرمزی 97

کلاه قرمزی از عروسک هایى است که با چند نسل از مخاطبان سیما همراه بوده است و همه ساله با اتفاقات تازه‌ ای به تلویزیون می­‌ آید تا قصه‌ ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند. عوامل سازنده برنامه در فضایى آرام و خلاق ساخت سرى جدید کلاه قرمزى را آغاز نموده،تا در سال جدید لحظاتى با نشاط را همراه عروسک هاى محبوب این مجموعه به تمامى مخاطبان خود تقدیم نمایند. کلاه‌ قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی خلق شده‌ است. فیلم‌ های ساخته‌ شده بر اساس این شخصیت از پر فروش‌ ترین فیلم‌ های تاریخ سینمای ایران است.

کلاه‌ قرمزی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصهٔ سینما و تلویزیون ، از یک عروسک به پدیده‌ ای فرهنگی تبدیل شد که توانسته مخاطبان بسیاری در بین نسل‌ های گوناگون به‌ ویژه متولدین دههٔ 60 بیابد. از شخصیت‌ های دیگر این مجموعه می‌توان به: پسر خاله ، دختر همسایه ، دیوی ، جیگر ، پسر عمه‌ زا ، آقای همساده ، گابی ، ببعی ، عزیزم ببخشید ، فامیل دور ، بچه فامیل دور ، دوره ، خانم بزرگ ، گیگیلی و گدا اشاره کرد که بعضاً محبوبیتشان بیشتر از کلاه‌ قرمزی بوده‌ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس