پنج شنبه , خرداد ۲ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار برنامه ویدئو چک از شبکه ورزش نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه ویدئو چک از شبکه ورزش نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه ویدئو چک از شبکه ورزش نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه ویدئو چک از شبکه ورزش نوروز 97 , بازپخش و ساعت پخش برنامه ویدئو چک از شبکه ورزش نوروز 97 , ویدیو چک

زمان پخش و تکرار برنامه ویدئو چک از شبکه ورزش

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه ویدئو چک از چهارشنبه 1 فرودین ماه 97 هر شب حوالی ساعت 20 از شبکه ورزش سیما پخش می شود، تکرار آن روز بعد،حوالی ساعت 9 صبح و تکرار دوم آن ساعت 13:30 از شبکه ورزش بازپخش می شود.

ویدیو چک

ویدئو چک برنامه ای که با نگاه طنز به اتفاقات و رویداد های ورزشی کشورمان هر هفته با اجرای عبداله روا و تهیه کنندگی مجتبی آذری روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود که خوشبختانه با استقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شده است.

ویدیو چک در ایام نوروز 97 در 13 قسمت هر روز در قالب برنامه ترکیبی 30 دقیقه ای از شبکه ورزش پخش می شود ، در ویژه برنامه ویدئو چک در ایام نوروز علاوه بر آیتم های اصلی،بخشی با نام گفتگوی خبر ساز نیز اضافه شده است که با چهره های خبر ساز ورزش کشورمان گفتگویی طنز خواهد داشت. از دیگر بخش های جدید برنامه در ایام نوروز بخش ویدیو مجیک است که به صورت انیمیشن می باشد ضمن اینکه فضای دکور برنامه تغییر کرده است. در ایام نوروز 12 برنامه به بررسی اتفاقات و رویدادهای ورزشی هر ماه اختصاص دارد یعنی قسمت اول مربوط به فروردین ماه 96 و به ترتیب تا قسمت 12 که مربوط به اسفند 96 است و در برنامه سیزدهم جمع بندی بررسی کل رویداد های سال را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس