سه شنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار برنامه وقتشه از شبکه نسیم نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه وقتشه از شبکه نسیم نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه وقتشه از شبکه نسیم نوروز 97

زمان پخش و تکرار برنامه وقتشه از شبکه نسیم , بازپخش برنامه وقتشه , ساعت پخش برنامه وقتشه , زمان پخش برنامه وقتشه , تکرار برنامه وقتشه

زمان پخش و تکرار برنامه وقتشه از شبکه نسیم

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه وقتشه در ایام نوروز 97 هر شب حوالی ساعت 20 از شبکه نسیم پخش می شود. و تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 2 بامداد، بازپخش دوم آن،حوالی ساعت 9:30 صبح و تکرار سوم آن حوالی ساعت 14 بعد از ظهر از شبکه نسیم بازپخش می شود.

برنامه وقتشه

برنامه وقتشه با موضوع عشق و ازدواج ساخته شده و نگاه متفاوتی به این مقوله دارد. هدف اصلی برنامه وقتشه ترویج ازدواج آسان، شیرین و ممدوح است که در قالب یک برنامه ترکیبی با اجرای کامران تفتی روی آنتن شبکه نسیم می رود.

وقتشه یک برنامه ترکیبی در سبک های رئالیتی‌شو و استودیویی است.

در بخش رئالیتی شو یا برنامه واقعیت نما، در هر فصل حدود 8 نفر وارد خانه ی قبل از بخت می شوند. در این خانه که لوکیشنی سنتی در جنوب تهران است، مردان مجرد در آستانه ازدواج با چالش هایی رو به رو می شوند. این چالش ها توسط کارشناسان روانشناسی و گیمیفیکیشن (بازی سازی) طراحی می شود. هدف از این بخش برنامه،ارائه راهکارهایی برای رسیدن به خودشناسی مطلوب پیش از انتخاب همسر و شروع زندگی مشترک است. بازی ها در بخش رئالیتی به گونه ای طراحی شده اند تا شرکت کنندگان و به تبع آن ها مخاطبان بتوانند بر اساس الگوهای شخصیت شناسی MBTI ، تست دیسک و … خود و دیگران را بهتر بشناسند و ایجاد روابط موثر در خانواده را تمرین کنند.

تیم نویسندگی برنامه کوشیده اند بازی ها علاوه بر ایجاد فضایی شاد و پر انرژی، با ابزاری ساده توسط همه مخاطبان برنامه قابل اجرا و تفسیر باشد در بخش هایی از رئالیتی شو، شاهد گپ های دوستانه بین اهالی خانه و پیشکسوتان عرصه هنر هستیم. در این گپ ها، هنرمندان با طرح کردن موضوعات مربوط به زندگی مشترک، به انتقال تجارت به جوانان در شرف ازدواج می پردازند. بخش رئالیتی شامل آیتم های مستند پرتره هم می شود. مستندهایی که بر اساس داستان زندگی هر کدام از شرکت کننده ها ساخته میشود و به عنوان بسته های سورپرایز در خلال برنامه رونمایی خواهد شد. داستان و ویژگی های شخصی هر کدام از شرکت کنندگان بخش رئالیتی، مفصل پیوست این آیتم ها با بخش استودیویی برنامه است.

بخش دیگر این برنامه تاک شو است که کامران تفتی اجرای آن را بر عهده دارد و قرار است این بازیگر سینما و تلویزیون این بار با زوج های موفق سلبریتی، یا زوج های اجتماعی موفق و با حفظ حریم شخصی، درباره عشق، ازدواج و تجربه زندگی مشترک با آنها گفتگو کند.

زمان پخش و تکرار برنامه وقتشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس