یکشنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم , ساعت پخش برنامه هزار داستان , زمان پخش برنامه هزار داستان , تکرار برنامه هزار داستان , بازپخش برنامه هزار داستان

زمان پخش و تکرار برنامه هزار داستان از شبکه نسیم

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه هزار داستان از شنبه 6 خرداد ماه 96 هر شب حوالی ساعت 18:30 از شبکه نسیم پخش می شود، تکرار اول،آن روز بعد حوالی 1 بامداد و بازپخش دوم آن حوالی ساعت 8:30 صبح و تکرار سوم آن ساعت 13:30 ظهر از شبکه نسیم پخش می شود.

برنامه هزار داستان

هزارداستان عنوان برنامه ای است که با مدت زمان 60 دقیقه ، به تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی محمد فواد صفاریان برای پخش از شبکه نسیم در ماه مبارک رمضان تولید شده است.

هزار داستان از دو بخش اصلی شامل بخش مستند و بخش استودیویی تشکیل شده است و شکل متفاوتی از پرداخت به سوژه های اجتماعی،را نمایش می دهد که علاوه بر جذابیت موضوع و سوژه، هر شب با میزبانی و اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد ، تولید می شود . به این ترتیب هر شب علاوه بر جذابیت موضوع و سوژه ، بینندگان با جذابیت مجری نیز همراه می شوند.

این برنامه سرگرم کننده و بهجت آور در پاسخ به نیاز مخاطبان برای شنیدن داستان های واقعی ، نیاز به آگاهی و افزایش دانش مردم نسبت به مسایل مختلف اجتماعی طراحی شده تا با تغییر نگرش مردم نسبت به اتفاقات اجتماعی ، آمال ، ترس ها و رویاهای بی ریشه ای که به آنها دل بسته اند بتواند تعریف درستی نسبت به موضوعات اجتماعی مختلف به مخاطبان ارائه کند .

هزار داستان می کوشد تا با روبرو کردن مخاطب با انسانهایی که در مواجهه با موقعیت های خاص ، دشوار و بعضا غیر قابل باور ایستادگی کرده با امید و تلاش و توکل راه درست زندگی را بازیافته اند ، مفهوم جدیدی از نگاه به زندگی را در کنار ساعاتی از سرگرمی در ذهن مخاطب ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس