چهارشنبه , بهمن ۲ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل 97 از شبکه سه سیما

زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل 97 از شبکه سه سیما

زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل 97 از شبکه سه سیما

تکرار برنامه ماه عسل 97 , ساعت پخش برنامه ماه عسل 97 , زمان پخش برنامه ماه عسل 97 , بازپخش ماه عسل 97 , زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل 97 از شبکه سه سیما

زمان پخش و تکرار برنامه ماه عسل 97 از شبکه سه سیما

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه ماه عسل 97 از پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 97 هر روز حوالی ساعت 19 به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی،از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد. تکرار آن روز بعد حوالی ساعت 8 صبح از شبکه 3 سیما بازپخش می شود.

ماه عسل 97 یکی از موضوعات اصلی خود را در دوره تحقیق و پژوهش به سبک زندگی اختصاص داده و پیش بینی می شود که یکی از محور های اصلی امسال نیز همین موضوع باشد. آن طور که احسان علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه پیش از این نیز اعلام کرده بود اتاق فکرش با برگزاری جلسات متعدد در زمینه های مختلف کار خودشان را تقریبا یکسال پیش از آغاز پخش برنامه شروع کرده اند. یکی از تفاوت های پروسه پیش تولید این برنامه در سال 97 با سال های گذشته اش ارتباط بیشتر با مراکز تحقیقاتی – پژوهشی، آسیب شناشی های متعدد درباره موضوعات مختلف، برگزاری جلساتی با کارشناسان و صاحبنظران در زمینه های گوناگون است.

همچنین گفتنی است ماه عسل در شرایطی وارد سیزدهمین سال پخش خود می شود که تنها برنامه تلویزیون در ماه مبارک رمضان است که توانسته در سنوات مختلف روی آنتن برود و تبدیل به یک برند تلویزیونی بشود. این برنامه مطابق هر سال ویژه برنامه افطار شبکه سه محسوب می شود. همچنین از آنجا که رسالت خاص این برنامه روایت قصه‌های مردم است و مردمی بودن یکی از ویژگی های اصلی ماه عسل است. اولین قسمت از برنامه تلویزیونی ماه عسل روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه و مقارن با روز نخست ماه مبارک رمضان به روی آنتن خواهد رفت. پیش از این ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما اعلام کرده بود که امیدوارم بتوانیم دو روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان برنامه را آغاز کنیم.

2 دیدگاه

  1. سلام ای کاش تکرارش ظهر پخش میشد

    • سلطان جهان تا ابد رونالدو

      آره واقعا خیلی وقت مسخره ای هست اگر کسی شب کارم باشه نصف شب بیاد اون موقع خوابه اونی که روزکار باشه اون موقع سرکاره بقیم یا مدرسه هستن یا دانشگاه واس کی پخش میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس