جمعه , مهر ۲۷ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش فصل دوم برنامه دورهمی شبکه نسیم + جزئیات

زمان پخش فصل دوم برنامه دورهمی شبکه نسیم + جزئیات

زمان پخش فصل دوم برنامه دورهمی شبکه نسیم + جزئیات

زمان شروع فصل دوم برنامه دورهمی از شبکه نسیم , شروع سری دوم برنامه دورهمی , زمان پخش فصل دوم برنامه دورهمی شبکه نسیم + جزئیات

زمان پخش فصل دوم برنامه دورهمی شبکه نسیم

دورهمی نام یک برنامه تلویزیونی پر طرفدار با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که فصل اول آن از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه نسیم پخش شد. این مجموعه، اواسط پاییز سال ۹۴ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. هدف سازندگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بوده است.

در هر قسمت از برنامه مهران مدیری در مورد یک موضوع خاص استندآپ کمدی اجرا می‌کند.

دورهمی دکوری عظیم دارد که در هر قسمت ۳۰۰ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می‌کنند، به تماشای بازی بازیگران می‌نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری را به عنوان تماشاگر دعوت می‌کند.

در فصل اولین این مجموعه بازیگران مطرحی همچون: سیامک انصاری ، رامین ناصر نصیر، الیکا عبد الرزاقی ، محمد نادری ، مهران رنجبر و سروش جمشیدی حضور داشتند.

زمان شروع فصل دوم برنامه دورهمی شبکه نسیم

تهیه کننده برنامه دورهمی گفت: سری دوم این برنامه از نوروز 96 آغاز می شود و در 56 قسمت تهیه شده است.

حمید رحیمی نادی افزود: سری دوم دورهمی از نوروز 96 روی آنتن شبکه نسیم می رود؛ در آغاز ویژه برنامه ای برای نوروز داریم و سپس برنامه عادی خود را روی آنتن می بریم.

وی ادامه داد: در سری جدید برنامه چند بازیگر جدید به ما اضافه شده اند و 20 درصد دکورمان تغییر کرده است،اما فرم و ساختارمان به همان شکل سابق است.

رحیمی نادی گفت: این سری در 56 قسمت تهیه شده است و پس از پایان این قسمت ها وارد مرحله تولید فاز بعدی این برنامه می شویم.

مهران مدیری اجرای دورهمی را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس