دوشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش برنامه یک دو سه خنده از شبکه نهال + جزئیات

زمان پخش برنامه یک دو سه خنده از شبکه نهال + جزئیات

زمان پخش برنامه یک دو سه خنده از شبکه نهال + جزئیات

زمان پخش برنامه یک دو سه خنده از شبکه نهال , ساعت پخش برنامه یک دو سه خنده از شبکه نهال , برنامه یک دو سه خنده شبکه پویا

زمان پخش برنامه یک دو سه خنده از شبکه نهال + جزئیات

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه تعاملی یک، دو، سه، خنده  از بیست و چهارم اسفند ماه 95 و در ایام تعطیلات عید نوروز 96 کودکان 7 تا 12 ساله را مهمان لبخند خواهد کرد و کودکان می توانند،با ارسال ویدئو در برنامه ایفای نقش کنند.

احسان مهدی کارگردان و تهیه کننده برنامه  یک، دو، سه، خنده گفت: این برنامه به صورت تعاملی و با هدف افزایش مهارت های فردی و اجتماعی در جهت تحقق اعتماد به نفس تولید می شود.

احسان مهدی تاکید کرد: فصل اول این مجموعه در 65 قسمت تهیه شده است و هر برنامه در جمعه ها و روزهای فرد از شبکه نهال پخش می شود و تکرار این برنامه در روزهای زوج خواهد بود.

وی افزود: علاوه بر این، برنامه یک، دو، سه، خنده شامل آیتم هایی مانند دوبله انیمیشن، کاردستی، برنامه عروسکی و بخش های مختلف طنز است که در مدت 22 دقیقه از شبکه نهال پخش خواهد شد.

لازم به ذکر است  برنامه یک، دو، سه، خنده با توجه به سیاست کلان سازمان صدا و سیما در جذب مخاطب و استفاده از ظرفیت های نو و پویای رسانه ای به صورت تعاملی تولید می شود و ظرفیت مناسبی برای جذب مخاطب کودک و اخذ باز خورد از مخاطب داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس