چهارشنبه , خرداد ۲ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات

زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات

زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات

زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات , برنامه مهد پویا شبکه پویا

زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات

برنامه تلویزیونی مهد پویا با محوریت آموزش به خردسالان، از بیست و پنجم اسفند ماه 95 در 90 قسمت از شبکه پویا میهمان خانه های خردسالان ایرانی می شود.

سارا روستاپور تهیه کننده و کارگردان این اثر گفت: این برنامه با توجه به نیازهای آموزشی مخاطب خردسال،تولید شده است و در آن تلاش شده است مولفه های مورد احتیاج یک مهدکودک تلویزیونی  برای خردسالان بازآفرینی شود.

روستا پور اضافه کرد: با توجه به ضرورت و دشوار بودن مساله درگیر کردن مخاطب خردسال، در مهدپویا بیشتر بخش های برنامه به صورتی تولید شده است که از حیث گرافیکی و تصویری قدرت درگیر کردن مخاطب با برنامه مناسب باشد.

وی افزود: در مهدپویا کودکان خود را در یک مهدکودک احساس می کنند. این مجموعه 90 قسمتی شامل آیتم های متعدد و دربردارنده شخصیتهای عروسکی جدید بوده و برنامه  به صورت راوی محور است و خردسالان به صورت غیر مستقیم با موضوعات برنامه آشنا می شوند.

کارگردان و تهیه کننده برنامه مهد پویا گفت: نیاز به درک روحیات خردسالان از مهمترین نیازهای برنامه سازی کودک است و به همین دلیل در ساخت این برنامه همکاری زیادی با دوستان شبکه کودک و همچنین روانشناسان شکل گرفت و با تشکیل اتاق فکری با حضور خانم دکتر آزیتا محمود پور و آقایان فرید نوایی، فرشاد خلیل پور تلاش شد؛ در مدت زمان 25 دقیقه، موضوعات روانشناسی به المان های مناسب تصویری برای مخاطب پیش دبستانی تبدیل شود.

همچنین بخوانید:  زمان پخش و تکرار سریال بچه مهندس از شبکه 2 + بازیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
X بستن تبلیغات