سه شنبه , تیر ۲۵ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات

زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات

زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات

زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات , برنامه مهد پویا شبکه پویا

زمان پخش برنامه مهد پویا ویژه خردسالان از شبکه پویا + جزئیات

برنامه تلویزیونی مهد پویا با محوریت آموزش به خردسالان، از بیست و پنجم اسفند ماه 95 در 90 قسمت از شبکه پویا میهمان خانه های خردسالان ایرانی می شود.

سارا روستاپور تهیه کننده و کارگردان این اثر گفت: این برنامه با توجه به نیازهای آموزشی مخاطب خردسال،تولید شده است و در آن تلاش شده است مولفه های مورد احتیاج یک مهدکودک تلویزیونی  برای خردسالان بازآفرینی شود.

روستا پور اضافه کرد: با توجه به ضرورت و دشوار بودن مساله درگیر کردن مخاطب خردسال، در مهدپویا بیشتر بخش های برنامه به صورتی تولید شده است که از حیث گرافیکی و تصویری قدرت درگیر کردن مخاطب با برنامه مناسب باشد.

وی افزود: در مهدپویا کودکان خود را در یک مهدکودک احساس می کنند. این مجموعه 90 قسمتی شامل آیتم های متعدد و دربردارنده شخصیتهای عروسکی جدید بوده و برنامه  به صورت راوی محور است و خردسالان به صورت غیر مستقیم با موضوعات برنامه آشنا می شوند.

کارگردان و تهیه کننده برنامه مهد پویا گفت: نیاز به درک روحیات خردسالان از مهمترین نیازهای برنامه سازی کودک است و به همین دلیل در ساخت این برنامه همکاری زیادی با دوستان شبکه کودک و همچنین روانشناسان شکل گرفت و با تشکیل اتاق فکری با حضور خانم دکتر آزیتا محمود پور و آقایان فرید نوایی، فرشاد خلیل پور تلاش شد؛ در مدت زمان 25 دقیقه، موضوعات روانشناسی به المان های مناسب تصویری برای مخاطب پیش دبستانی تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس