چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم , ساعت پخش مسابقه خانه ما , زمان پخش مسابقه خانه ما , تکرار پخش مسابقه خانه ما , بازپخش مسابقه خانه ما

زمان و ساعت پخش و تکرار مسابقه خانه ما از شبکه نسیم

به گزارش سایت دریایی ها : سری چهارم مستند مسابقه خانه ما از جمعه 15 دی ماه 96 هر جمعه شب حوالی ساعت 20 از شبکه نسیم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد حوالی ساعت 1 بامداد و باز پخش دوم آن حوالی ساعت 9 صبح و تکرار سوم آن حوالی ساعت 14 بعداز ظهر از شبکه نسیم باز پخش می گردد.

شهر اهواز میزبان فصل چهارم مستند مسابقه خانه ما است. در این مسابقه سه خانواده 5 نفره تلاش می‌ کنند در مدت یک ماه با مدیریت هزینه‌ های زندگی و مصرف درست فقط با یک میلیون تومان زندگی کنند.

در هر قسمت از این مجموعه ده قسمتی، ماموریت ویژه ای به خانواده ها محول می‌ شود.

آن ها باید در این مدت شیوه مصرف خود را تغییر دهند و به سبک زندگی مطلوب نزدیک شوند.

تمام مواد غذایی موجود در یخچال و فریزرهای این خانواده ها، پول نقد و کارت های اعتباری آنها نیز جمع آوری می شود، تا با استفاده از مبلغی که در اختیارشان قرار گرفته، برای تهیه مواد مورد نیاز اقدام کنند؛ آنچه به آنها داده می شود یک کارت بانکی است که یک میلیون تومان اعتبار دارد و هزینه یک ماه زندگی این خانواده هاست.

یک ماه زمان برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده و ابتدا آنها که مشکل اضافه وزن دارند، زیر نظر پزشک، برنامه خاصی دریافت می کنند تا بتوانند بعد از 30 روز صرفه جویی در خوراک و اهتمام به ورزش، این مشکل خود را برطرف کنند.

حالا هر یک از آنها روی کاغذ برنده 100 میلیون تومان پول نقد یعنی 100 برابر این اعتبار هستند، اما در نهایت تنها یک خانواده جایزه را به دست می آورد، یعنی یکصد برابر موجودی نهایی در این کارت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس