پنج شنبه , خرداد ۲ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / زمان و ساعت پخش برنامه کاردان ها از شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه کاردان ها از شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه کاردان ها از شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه کاردان ها از شبکه یک , زمان پخش برنامه کاردان ها از شبکه 1 , برنامه کاردان ها , کاردان ها

زمان و ساعت پخش برنامه کاردان ها از شبکه یک

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه کاردان ها در 14 قسمت 40 دقیقه ای از چهارشنبه 1 فرودین ماه 97 هر روز حوالی،ساعت 18 از شبکه 1 سیما پخش می شود.

کاردان ها

کاردان ها تاک شوی جذابی است که شبکه یک سیما برای ایام نوروز 97 برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. کاردان ها برنامه ای گفت و گو محور است که آغاز پخش آن عید نوروز و از روز دوم فروردین خواهد بود و بعد از تعطیلات نوروز، پخش آن به صورت هفتگی در پایان هر هفته ادامه خواهد یافت. این برنامه به تهیه کنندگی مشترک مجید نادری و یونس قاسمی و به میزبانی آقای داریوش کاردان تولید و به صورت ضبطی تقدیم بینندگان خواهد شد. در این برنامه تلاش شده است تا در هر قسمت، گفت و گویی صمیمی، خودمانی و صریح با میهمانان صورت گیرد.

همان گونه که از نام برنامه مشهود است،تلاش شده از چهره های شناخنه شده از میان هنرمندان، سیاستمداران، مسئولان، ورزشکاران و چهرهای کاردانِ شناخته شده را به کاردان ها دعوت شود. کاردان ها کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که در 14 قسمت 40 دقیقه ای از اول فروردین 1397 پخش خواهد شد. تاکنون با علی مطهری ، محسن هاشمی ، پرفسورکردوانی ، بیژن زنگنه ، سعید راد ، حجت الاسلام زائری و دکتر فرزانه شرف بافی این برنامه ضبط برنامه شده و در روزهای آینده آقایان داریوش فرهنگ ، حداد عادل ، میر سلیم ، فیروزکریمی ، بهداد سلیمی ، جعفری جوزانی و محمد معتمدی و احتمالا محمد جواد ظریف مقابل دوربین کاردانها می روند. جذابیت این برنامه هم مهمانان و هم نحوه گفت و گو داریوش کاردان است که این برنامه را به یاری خدا متمایز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس