چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / جزئیات تولید مسابقه خانوادگی کودک شو در شبکه نسیم

جزئیات تولید مسابقه خانوادگی کودک شو در شبکه نسیم

جزئیات تولید مسابقه خانوادگی کودک شو در شبکه نسیم

مسابقه کودک شو شبکه نسیم , برنامه کودک شو شبکه نسیم , جزئیات تولید مسابقه خانوادگی کودک شو در شبکه نسیم

جزئیات تولید مسابقه خانوادگی کودک شو در شبکه نسیم

کودک شو یک مسابقه خانوادگی است که در آن خانواده ها برای جایزه بزرگ با هم رقابت می کنند اما بچه ها در دنیای کودکانه خود به بازی مشغولند!

این برنامه یکی از بزرگترین پروژه های تلویزیونی در نوع خود است و شامل بخشهای غیر رقابتی، طنز و سرگرمی نیز می باشد.

این برنامه قرار است در 90 قسمت 90 دقیقه ای در فضایی کاملا شاد تهیه شود.

روند شرکت در برنامه: خانواده هایی که تمایل به حضور در برنامه دارند پس از پخش تیزر به سایت شبکه نسیم مراجعه کرده و پس از دریافت فرم ثبت نام کودک شو  و بررسی آن توسط کارشناسان برنامه در بخش اول مسابقه که به صورت مستند خواهد بود حضور پیدا خواهند کرد تا با سنجش آنها توسط کارشناسان و هنرمندان و در نظر گرفتن میزان توانایی خانواده جهت حضور در برنامه  به برنامه دعوت شوند.

در مرحله گزینش خانواده ها نیز چالش هایی در نظر گرفته شده است.

کودک شو عنوان جدیدترین برنامه شبکه نسیم است که به کارگردانی رضا مهرانفر و تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده است.

این برنامه بر اساس مطالعات و تحقیقات صورت گرفته، در راستای اهداف مورد نیاز جامعه و موضوعات روز؛ با محوریت پیوند بین دنیای کودکان و خانواده هایشان شکل گرفته است. از این منظر ، وجه بازی و تلاش و دورهمی خانوادگی در این برنامه نسبت به رقابت و برد و باخت در اولویت قرار می گیرد. پروژه کودک شو در چارچوب یک برنامه با گونه مسابقه – بازی است که رقابتی را بین کودکان سه تا پنج سال و والدینشان برگزار می کند.

در این برنامه علاوه بر بخش رقابتی، چهره هایی از بخش های گوناگونی چون بازیگران سینما، تلویزیون،خوانندگان، فعالان حوزه موسیقی و … نیز به همراه فرزندانشان حاضر می شوند و در این قسمت هم برنامه هایی برای مهمان ویژه در نظر گرفته شده است. یک مجری از بین بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون انتخاب شده است، که از ابتدا تا انتها، مسابقه و برنامه را هدایت می کند.

کودک شو یکی از پروژه هایی است که برای اولین بار در تلویزیون، در قالب یک رقابت، در قالب ذکر شده ، به تعامل بین خانواده ها و فرزندانشان می پردازد. این برنامه که قرار است در 90 قسمت روی آنتن شبکه نسیم برود، از ابتدای اسفند ماه ضبط خود را آغاز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس