چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / تکرار و ساعت پخش کلاه قرمزی 97 از شبکه 2

تکرار و ساعت پخش کلاه قرمزی 97 از شبکه 2

تکرار و ساعت پخش کلاه قرمزی 97 از شبکه 2

تکرار و ساعت پخش کلاه قرمزی 97 از شبکه 2 , بازپخش و زمان پخش برنامه کلاه قرمزی 97 از شبکه دو , برنامه کلاه قرمزی 97 , کلاه قرمزی 97

تکرار و ساعت پخش کلاه قرمزی 97 از شبکه 2

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه کلاه قرمزی 97 در 16 قسمت 50 دقیقه ای از چهارشنبه 1 فروردین ماه 97 هر شب حوالی ساعت 20 از شبکه دو سیما،پخش می شود و تکرار اول آن حوالی ساعت 24 و تکرار دوم آن ساعت 15 از شبکه 2 سیما پخش می شود. مجموعه نمایشی عروسکی کلاه قرمزی 97 به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی و با اجرا و کارگردانی ایرج طهماسب به روی آنتن می رود.

این سری از مجموعه کلاه قرمزی نیز شامل ماجراها و اتفاقات هیجان انگیز و البته عروسک هایی جدید است.

برنامه کلاه قرمزی 97

کلاه قرمزی از عروسک هایى است که با چند نسل از مخاطبان سیما همراه بوده است و همه ساله با اتفاقات تازه‌ ای به تلویزیون می­‌ آید تا قصه‌ ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند. عوامل سازنده برنامه در فضایى آرام و خلاق ساخت سرى جدید کلاه قرمزى را آغاز نموده تا در سال جدید لحظاتى با نشاط را همراه عروسک هاى محبوب این مجموعه به تمامى مخاطبان،خود تقدیم نمایند. کلاه‌ قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی خلق شده‌ است. فیلم‌ های ساخته‌ شده بر اساس این شخصیت از پر فروش‌ ترین فیلم‌ های تاریخ سینمای ایران است.

کلاه‌ قرمزی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصهٔ سینما و تلویزیون، از یک عروسک به پدیده‌ ای فرهنگی تبدیل شد که توانسته مخاطبان بسیاری در بین نسل‌ های گوناگون به‌ ویژه متولدین دههٔ 60 بیابد. از شخصیت‌ های دیگر این مجموعه می‌توان به: پسر خاله، فامیل دور، بچه فامیل دور، دختر همسایه، دیوی، جیگر، پسر عمه‌ زا ، آقای همساده، گابی، ببعی، عزیزم ببخشید، دوره، خانم بزرگ، گیگیلی و گدا اشاره کرد که بعضاً محبوبیتشان بیشتر از کلاه‌ قرمزی بوده‌ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس