پنج شنبه , خرداد ۲ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / برنامه های شبکه امید در نوروز 97 + جزئیات و ساعت پخش

برنامه های شبکه امید در نوروز 97 + جزئیات و ساعت پخش

برنامه های شبکه امید در نوروز 97 + جزئیات و ساعت پخش

برنامه های شبکه امید در نوروز 97 , نوروز 97 شبکه امید , ساعت پخش برنامه های شبکه امید در نوروز 97 , زمان پخش برنامه های شبکه امید در نوروز 97

برنامه های شبکه امید در نوروز 97 + جزئیات و ساعت پخش

به گزارش سایت دریایی ها : شبکه امید برای ایام نوروز 97 برنامه‌های جذاب طنز و برنامه های متنوعی،را تدارک دیده است. بر این اساس شبکه امید برنامه های‌ به توان خدا، خنده خانه، مسابقه بازی خور، فوق العاده، پرانتز باز، مسابقه نبرد ربات‌ها، جهان ورزش، مسابقه آماده‌ باش، هزار یک داستان و جالبه بدونید که در ایام تعطیلات عید نوروز 97 به روی آنتن می برد.

به توان خدا

برنامه روتین به توان خدا برنامه‌ای معارفی است که با محوریت پاسخگویی به مسائل دینی نوجوانان تولید و پخش می‌شود و در ایام سال هرروز روی آنتن شبکه امید می‌رود. این برنامه در ایام نوروز به بیان مسائل ویژه نوروز و مسائل ویژه ماه مبارک رجب می‌پردازد. برنامه به توان خدا به تهیه‌کنندگی عبدالمجید رکنی و جواد بیک محمدی و با اجرای زهرا رضاپور و سید جمال مؤمنیان هر روز شنبه تا چهارشنبه در ساعات اذان گاهی از شبکه امید پخش می‌شود.

خنده خانه

این برنامه شاد و مفرح ویژه‌برنامه طنزی است که به‌صورت تأمینی تدوینی، فیلم‌ها و تصویر طنز جذاب ویژه نوجوانان را در کنار هم می‌آورد تا فضایی شاد و پرنشاط را برای نوجوانان رقم بزند. برنامه خنده خانه هرروز ساعت 12 از شبکه امید پخش می‌شود. بازپخش آن نیز ساعت 15:45 خواهد بود.

مسابقه بازی خور

این مسابقه به‌صورت اتاق فرار برگزار می‌شود و در هر مرحله نوجوانان شرکت‌کننده در مسابقه باید بتوانند بافکر و اندیشه معمای اتاق را حل کنند و به اتاق بعدی بروند تا مسابقه به اتمام برسد. مسابقه بازی خور به تهیه‌کنندگی یوسف دری منش هرروز ساعت 14:30 از شبکه امید پخش می‌شود. بازپخش این مسابقه نیز ساعت 10:30 خواهد بود.

فوق‌ العاده

برنامه روتین فوق‌العاده که در ایام سال در یک فضای گفت‌وگومحور به همراه کارشناسان برجسته حوزه نوجوان به‌ صورت زنده و ترکیبی هرروز از شبکه امید پخش می‌شود،در ایام عید نوروز با موضوعات و فضایی متفاوت روی آنتن شبکه امید خواهد رفت. این برنامه در ایام عید با فضای عید نوروز و مناسبت‌های ویژه آن و تمرکز بر نشاط و موضوعات مرتبط با عید نوروز تولید خواهد شد. برنامه فوق‌العاده با اجرای رامتین چیت‌سازان و به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری شنبه تا پنج‌شنبه ساعت 16 پخش خواهد شد. بازپخش این برنامه نیز ساعت 8 خواهد بود.

پرانتز باز

برنامه پرانتز باز که مجله خبری هفتگی شبکه امید بر عهده دارد و مسائل نوجوانان را در موضوعات مختلف پیگیری می‌کند در نظر دارد تا در نوروز 97 به‌ مرور اتفاقات سال 96 نوجوانان در مباحث مختلف عامی، فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی و …بپردازد. این برنامه به تهیه‌کنندگی محمود فلاح پرویزی طبق روال گذشته جمعه‌ها ساعت 16 از شبکه امید پخش خواهد شد. بازپخش آن نیز روز بعد ساعت 8 خواهد بود.

مسابقه نبرد ربات‌ها

مسابقه نبرد ربات‌ها اولین مسابقه رباتیک تلویزیونی در سیمای جمهوری اسلامی ایران است که در میان ربات‌های جنگنده برگزار می‌شود که در ایام نوروز 97 از شبکه امید پخش خواهد شد. این مسابقه به تهیه‌کنندگی کاوه امیری هرروز ساعت 17:30 پخش می‌شود. بازپخش آن نیز ساعت 13:30 خواهد بود.

جهان ورزش

برنامه جهان ورزش به‌عنوان برنامه‌ای گزارشی است که به‌صورت تأمینی در نوروز 97 مروری بر اتفاقات ورزشی نوجوانان در سال 1396 خواهد داشت. این برنامه هر شب ساعت 19:45 از شبکه امید پخش می‌شود. بازپخش آن نیز ساعت 11:15 خواهد بود.

مسابقه آماده‌ باش

مسابقه هیجانی آماده‌ باش در تابستان 96 با محوریت آمادگی جسمانی نوجوانان و آشنا کردن آنان با مهارت‌های لازم برای شرایط خاص شروع به تولید و پخش کرد که مرحله نهایی آن در ایام نوروز 97 از شبکه امید پخش خواهد شد. مسابقه آماده‌ باش به تهیه‌کنندگی حسین اسماعیلی هر شب ساعت 20 از شبکه امید پخش می‌شود. بازپخش آن نیز ساعت 7 صبح خواهد بود.

هزار و یک داستان

برنامه هزار و یک داستان که با موضوع معرفی کتاب ویژه نوجوانان روزهای زوج به‌صورت روتین از شبکه امید پخش می‌شود در ایام نوروز به‌صورت روزانه پخش خواهد شد. این برنامه شامل بخش‌های معرفی، خواندن برش‌های طلایی کتاب و مسابقه است که روخوانی قسمت‌های طلایی آن توسط یک مجری بازیگر و نوجوانان انجام می‌شود. برنامه هزار و یک داستان به تهیه‌کنندگی سید جمال‌الدین حسینی هر شب ساعت 21:45 از شبکه امید پخش می‌شود. بازپخش آن نیز ساعت 13:15 خواهد بود.

جالبه بدونید که …

جالبه بدونید که برنامه‌ای 1 دقیقه‌ای است که در مورد سبک زندگی، مناسبت‌ها و …اطلاعاتی را در اختیار نوجوانان قرار می‌دهد و در روز 5 نوبت و با موضوعات مختلف پخش خواهد شد.

برنامه های شبکه امید در نوروز 97 + جزئیات و ساعت پخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس