دوشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / معرفی برنامه های سال تحویل 96 شبکه های مختلف تلویزیون

معرفی برنامه های سال تحویل 96 شبکه های مختلف تلویزیون

معرفی برنامه های سال تحویل 96 شبکه های مختلف تلویزیون

معرفی برنامه های سال تحویل 96 شبکه های مختلف تلویزیون , برنامه های سال تحویل 96 , برنامه تحویل سال 96 شبکه یک دو سه 3

معرفی برنامه های سال تحویل 96 تلویزیون

شبکه های مختلف تلویزیون با دست پر به استقبال تحویل سال 96 می روند. اگر می خواهید کنترل تلویزیون را به دست بگیرید و مرتب از این شبکه به شبکه بعدی بروید بهتر است به خاطر داشته باشید؛ بوی عیدی شبکه یک، محله گل و بلبل شبکه دو، سه ستاره شبکه سه، روز نو شبکه قرآن و ویژه برنامه افق از شبکه افق سیما پخش می شود.

شبکه یک بوی عید

ویژه برنامه تحویل سال 1396 با عنوان بوی عیدی با تهیه کنندگی احسان ارغوانی و اجرای محمد سلوکی با حضور میهمانان و برگزیدگان تولیدات فیلم و سریال سیما در آستانه سال جدید به روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

شبکه دو محله گل و بلبل

ویژه برنامه تحویل سال 96 شبکه دو امسال در محله گل و بلبل برگزار می شود. این برنامه نمایشی ـ ترکیبی به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده، با اجرای داریوش فرضیایی است، که در یک قسمت 600 دقیقه‌ای به صورت زنده،روی آنتن شبکه دو سیما می رود. زمان پخش این برنامه، یکشنبه 29 اسفند ساعت 21 به مدت 120 دقیقه و دوشنبه 30 اسفند از ساعت 8 الی 16 به مدت 480 دقیقه پخش می شود.

شبکه سه سه ستاره

ویژه برنامه سه ستاره به عنوان برنامه تحویل سال شبکه سه در نظر گرفته شده است. سه ستاره به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی میزبان برگزیدگان برنامه سه ستاره در مدت برگزاری آن خواهد بود.

شبکه قرآن روز نو

روز نو به عنوان برنامه تحویل سال شبکه قرآن پیشنهاد شده است که با فضایی معنوی به استقبال سال جدید خواهد رفت. این برنامه به تهیه کنندگی رحمان حاصلی و با اجرای
سیدوحید مرتضوی و مونا انصاری فرد روی آنتن شبکه قران و معارف سیما خواهد رفت. این برنامه شامل بخش های نمایشی و نغمات آیینی است، که ارتباط زنده با حرمین شریفین برقرار خواهد کرد.

شبکه افق ویژه برنامه تحویل سال نو

ویژه برنامه تحویل سال نو به تهیه کنندگی پیام ابراهیم پور، به مدت زمان 300 دقیقه که از دوشنبه 30 اسفند 95 ساعت 10:30 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس