چهارشنبه , آبان ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / برنامه های افطاری تلویزیون در رمضان 96 + جزئیات پخش

برنامه های افطاری تلویزیون در رمضان 96 + جزئیات پخش

برنامه های افطاری تلویزیون در رمضان 96 + جزئیات پخش

برنامه های افطاری تلویزیون در رمضان 96 , ساعت پخش برنامه های افطاری تلویزیون در رمضان 96 , زمان پخش برنامه های افطاری در ماه رمضان 96 از تلویزیون

برنامه های افطاری تلویزیون در رمضان 96 + ساعت پخش

به گزارش سایت دریایی ها : در ماه مبارک رمضان 96 هر شب از شبکه یک سیما برنامه افطاری شهر یکتایی، شبکه سه سیما برنامه ماه عسل، شبکه پنج سیما برنامه شهر عزیز، شبکه قرآن و معارف برنامه ضیافت الهی، شبکه نهال برنامه ماه ماه و شبکه امید برنامه به توان خدا پخش می شود.

*** هر شب و بعد از بخش خبری ساعت 19 تا هنگام اذان مغرب، برنامه افطاری «شهر یکتایی» به مدت تقریبی 70 دقیقه به طور زنده از شبکه یک پخش می شود.

در این برنامه سعی می شود برخی از مباحث مهم حوزه های معارفی و اعتقادی برای بینندگان عرضه می شود.

*** «ماه عسل» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی است که  در 30 قسمت 70 دقیقه ای ویژه افطار به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه خواهد شد. این ویژه برنامه گفتگو محور با تمرکز بر مقولاتی چون ایثار، از خود گذشتگی و بخشش،داستان های جذاب زندگی افرادی که از لحاظ اجتماعی، فرهنگی و علمی در شرایط خاص قرار دارند را به مخاطبین ارائه می نماید. این برنامه از جمعه 5 خرداد، هر شب ساعت 19 روی آنتن شبکه قرار می گیرد.

*** ویژه برنامه افطار شبکه پنج سیما با عنوان «شهر عزیز» از سفره هاى افطار حرم رضوى با اجراى سیدکاظم احمدزاده و تهیه کنندگی محمد حسین رضوی هر شب ساعتی قبل از لحظات ملکوتی افطار از شهر مشهد مقدس به طور زنده دل های مخاطبان شبکه پنج را زائر حرم رضوی می کند و گوشه هایی از سفره پر شکوه افطار در حرم رضوی را برای مناسک سازی سفره های ساده افطاری به تصویر می کشد.

*** ویژه‌برنامه افطار شبکه قرآن و معارف سیما تحت عنوان «ضیافت الهی» خواهد بود و تهیه‌کنندگی آن را سید افضل میرلوحی بر عهده دارد.

ویژه‌ برنامه «ضیافت الهی» به صورت زنده از حرم حضرت معصومه(ع) روی آنتن می‌رود و محوریت این برنامه نیز معرفی علمای برجسته است. همچنین مقرر شده از کلیه علمایی که در این چند سال برنامه ارائه شده، آلبومی تحت عنوان «ضیافت» تهیه شود و در نمایشگاه بین‌المللی قرآن از آن رونمایی به عمل آید.

*** «ماه ماه» ویژه برنامه افطار شبکه نهال است که مهمان بچه های روزه دار می شود.

*** «به توان خدا» ویژه برنامه افطاری شبکه امید است که هر روز پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس