جمعه , دی ۲۸ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / برنامه نو نوایان شبکه دو محرم 96 + زمان و ساعت پخش

برنامه نو نوایان شبکه دو محرم 96 + زمان و ساعت پخش

برنامه نو نوایان شبکه دو محرم 96 + زمان و ساعت پخش

برنامه نو نوایان , ساعت پخش برنامه نو نوایان از شبکه 2 , زمان پخش برنامه نو نوایان از شبکه 2 , برنامه نو نوایان ماه محرم 96 , برنامه نو نوایان شبکه دو محرم 96 + زمان و ساعت پخش

برنامه نو نوایان شبکه دو محرم 96 + زمان و ساعت پخش

به گزارش سایت دریایی ها : نو نوایان کاریست از گروه کودک و نوجوان با همکاری کانون مداحان استان تهران و به تهیه کنندگی و اجرای سید اسماعیل موسوی و امیر کیانی که در ایام محرم هر روز ساعت 19 روانه آنتن خواهد شد.

این برنامه با محوریت استعدادیابی مداحان نوجوان، هدف های خود را تاثیر آموزه های زندگی اهل بیت (ع) بر سبک زندگی نوجوانان،آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان با آموزه های کربلا و آموزش اصولی شیوه ها و راهکارهای عملی و اجرایی مداحی و مرثیه سرایی اهل بیت (ع) برگزیده است.

شرکت کنندگان در این برنامه که در گروه سنی 10 تا 16 سال قرار دارند طی فراخوانی تا پانزدهم شهریورماه یک دقیقه از فیلم مداحی خود،را ارسال کرده اند. سپس پیشکسوتان مداحی یا همان پیرغلامان حسینی از میان فیلم های رسیده دست به انتخاب زده و طی آموزش هایی این نوجوانان در مراحل مختلف به رقابت با یکدیگر می پردازند و در نهایت افراد برگزیده معرفی می شوند. نونوایان علاوه بر بخش رقابتی از بخش های مختلفی چون «پدر، عشق، پسر» شامل روایت هایی از واقعه کربلا، حضور در حسینیه ها وگفت و گو با پیرغلامان حسینی پیرامون بایدها و نبایدهای مداحی، مسابقه پیامکی نشانی، کاروان، تقدیم نامه، حدیث روز و … تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس