شنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۷
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / مهمانان برنامه سین مثل سریال چهارشنبه 25 اسفند 95 + ساعت پخش

مهمانان برنامه سین مثل سریال چهارشنبه 25 اسفند 95 + ساعت پخش

مهمانان برنامه سین مثل سریال چهارشنبه 25 اسفند 95 + ساعت پخش

مهمانان برنامه سین مثل سریال چهارشنبه 25 اسفند 95 , مهمان برنامه سین مثل سریال چهارشنبه 25 اسفند 95 کیست؟ , ساعت پخش سین مثل سریال

مهمانان برنامه سین مثل سریال چهارشنبه 25 اسفند 95

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه سین مثل سریال شبکه یک سیما با اجرای امیر حسین مدرس امشب،چهارشنبه 25 اسفند ماه 95 میزبان سروش صحت، لیندا کیانی، حمیدرضا آذرنگ، هوتن شکیبا، بهنام تشکر و سحر ولدبیگی است.

سروش صحت، لیندا کیانی، حمیدرضا آذرنگ، هوتن شکیبا، بهنام تشکر و سحر ولدبیگی مهمانان امشب برنامه سین مثل سریال هستند.

ساعت پخش برنامه سین مثل سریال

ساعت پخش برنامه سین مثل سریال از امشب ساعت 22:15 می باشد، این در حالی است که ساعت پخش این برنامه در قسمتهای گذشته 23:15 بود.

سین مثل سریال کاری است از گروه اجتماعی شبکه اول سیما که با اجرای امیرحسین مدرس و  تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد و مجید خواجه نژاد به روی آنتن می رود.

مرحله اول نظرسنجی سین مثل سریال امشب به پایان می رسد و از فردا شب رای گیری و نظرسنجی شش نامزد بخش بهترین سریال،بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن انجام می گیرد.

برنامه سین مثل سریال که از قسمت اول تا امشب به مخاطبین این امکان را داده که به 20 نامزد سه بخش برنامه رای دهند و از فردا شب مرحله دوم مسابقه با حضور شش نامزد در هر بخش شروع می شود.

در روز 28 اسفند 95 نیز در هر سه بخش، سه نامزد برتر و نهایی معرفی می شوند و مردم در روز 28 و 29 اسفند 95 می توانند به بهترین ها از بین سه گزینه نهایی رای دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس
X بستن تبلیغات