یکشنبه , تیر ۳۰ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / بوی عیدی ویژه برنامه تحویل سال 96 شبکه یک + ساعت پخش

بوی عیدی ویژه برنامه تحویل سال 96 شبکه یک + ساعت پخش

بوی عیدی ویژه برنامه تحویل سال 96 شبکه یک + ساعت پخش

بوی عیدی ویژه برنامه تحویل سال 96 شبکه یک , زمان پخش و ساعت پخش برنامه تحویل سال 96 شبکه 1 , برنامه سال تحویل 96 شبکه یک

بوی عیدی ویژه برنامه تحویل سال 96 شبکه یک

ویژه برنامه بوی عیدی ویژه تحویل سال 96 شبکه یک سیماست که علاوه بر سال تحویل 96 در ایام نوروز 96 هم هر شب از شبکه یک سیما به صورت زنده روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

ساعت پخش برنامه بوی عیدی ویژه سال تحویل 96

احسان ارغوانی تهیه کنندگی ویژه تحویل سال 96 را بر عهده دارد ولی هنوز مجری این برنامه انتخاب نشده است. بوی عیدی از ساعت 8 صبح دوشنبه 30 اسفند 95 آغاز می شود و تا حوالی ساعت 16 و به مدت 8 ساعت ادامه خواهد داشت.

مرور اتفاقات سال 95  محور اصلی این برنامه خواهد بود. مرور رسم و رسوم نوروز در بین ایرانیان و اقوام کشور و ایران در سالی که گذشت از آیتم های بوی عیدی است.

در این برنامه همچنین عوامل و بازیگران فیلم سینمایی ماجرای نیمروز که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ بلورین،بهترین فیلم جشنواره شد، به استودیوی بوی عیدی می آیند.

حضور بازیگران و عوامل سریال منتخب مردم در جشنواره انتخاب مردمی بهترین مجموعه تلویزیونی سال 1395 شبکه های سیما در برنامه سین مثل سریال، حضور ورزشکاران، هنرمندان و عوامل سریال علی البدل از دیگر بخش های ویژه برنامه تحویل سال 96 شبکه یک خواهد بود.

علاوه بر سال تحویل برنامه بوی عیدی در ایام نوروز 96 هم هر شب از شبکه یک سیما به صورت زنده روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

هدف این برنامه دیده شدن مردم در برنامه ها از طریق دریافت عکس و فیلم های نوروزگردی و کسب نظرات هموطنان از برنامه های نوروزی است. در این برنامه هر شب مهمانان مختلفی هر شب با یک موضوع به برنامه می آیند.

در شبهای نوروز 96 هم برنامه بوی عیدی هر شب از شبکه یک سیما بطور زنده پخش می شود احسان ارغوانی تهیه کننده این برنامه است که در ایام نوروز 96 هر شب حوالی ساعت 23:30 به مدت 80 دقیقه پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس