یکشنبه , شهریور ۳۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / سینما / اسامی بازیگران فیلم کلاغ پر + داستان فیلم سینمایی کلاغ پر

اسامی بازیگران فیلم کلاغ پر + داستان فیلم سینمایی کلاغ پر

اسامی بازیگران فیلم کلاغ پر + داستان فیلم سینمایی کلاغ پر

فیلم کلاغ پر , عکس فیلم کلاغ پر , داستان فیلم کلاغ پر , اسامی بازیگران فیلم کلاغ پر

اسامی بازیگران فیلم کلاغ پر

اکبر عبدی
مهناز افشار
محمد رضا گلزار
انوشیروان نعیمی
مریم سعادت
بیتا خردمند
شیوا خنیاگر
رحمان مقدم
بهنوش طباطبایی
امیر باران لوئی
سید حسام نواب صفوی
احمد احمدی
وفا مقدم
جواد قاسمی
امیر بزرگی

داستان فیلم کلاغ پر

رضا پس از دو سال نامزدی با رویا و بعد از مدت ها بیکاری، در روزنامه ای مشغول به کار می شود و با خوش حالی با رویا تماس می گیرد تا قرار عروسی را بگذارند، اما رویا با او برخورد سردی می کند،چون تحت تأثیر حرف های مادرش با جوانی پول دار به نام مسعود که در دنیای مد فعالیت دارد نامزد کرده و می خواهد با او به شمال برود. هرچند رویا به رضا قول می دهد که نامزدی اش را با مسعود به هم بزند، رضا برای پاییدن آن دو به شمال می رود و از یک بنگاه معاملات ملکی در منطقه، ویلایی مشرف به خانه آن دو می خواهد.

در بنگاه دختری به نام سارا هم حضور دارد که او هم همان خانه را می خواهد. معلوم می شود که سارا قبلاً با مسعود نامزد بوده و می خواهد که جلوی ازدواج مسعود با رویا را بگیرد. به این ترتیب رضا و سارا هدف مشترکی پیدا می کنند که آن هم جلوگیری از ازدواج مسعود و رویاست. هر دو در همان ویلا ساکن می شوند و سارا در خانه آنها دوربین مخفی کار می گذارد و کم کم موفق می شوند اعتماد رویا به مسعود را از بین ببرند.

تلاش مسعود برای جلب رضایت رویا راه به جایی نمی برد، اما رضا هم دیگر آن احساس سابق را نسبت به رویا ندارد و از سوی دیگر سارا نیز قصد دارد به رویا ثابت کند که مسعود او را واقعاً دوست دارد. رضا و سارا که در این مدت با هم بوده اند، احساس می کنند که به هم علاقه مند شده اند.

فیلم کلاغ پر

فیلم سینمایی کلاغ پر در ژانر کمدی عاشقانه محصول سال 1386 به نویسندگی حسن انصاریان، تهیه‌کنندگی عبدالله علیخانی و حسین فرح‌ بخش و کارگردانی شهرام شاه‌ حسینی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس