سه شنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۸
معماری
خانه / فرهنگ و هنر / سینما / اسامی بازیگران فیلم محیا + داستان فیلم سینمایی محیا

اسامی بازیگران فیلم محیا + داستان فیلم سینمایی محیا

اسامی بازیگران فیلم محیا + داستان فیلم سینمایی محیا

اسامی بازیگران فیلم محیا , داستان فیلم محیا , بازیگران فیلم محیا , عکس فیلم محیا , فیلم محیا , محیا

اسامی بازیگران فیلم محیا

مهسا کرامتی
الهام حمیدی
آزیتا حاجیان
شهاب حسینی
مریم بوبانی
برزو ارجمند
انوشیروان ارجمند
مرضیه خوشی تراش
مجید سعیدی
تقی سیف جمالی
فاضل فاضل پارسا
مرتضی کمالی پور
کوروش شیبانی

داستان فیلم محیا

جاوید دانشجوی پزشکی که از دیدن مردگان هراس دارد، به طور اتفاقی در یک مراسم ختم در گورستان با محیا، دختری که بعداً در می یابد همکار او در بیمارستان است آشنا می شود و پس از مدتی از او خواستگاری می کند اما جواب رد می شنود. این در حالی است که شهره،دخترخاله جاوید که به او علاقه مند است، از شیراز به منزل جاوید آمده، اما جاوید به شهره می گوید که مایل به ازدواج با او نیست.

جاوید پس از اصرار فراوان برای خواستگاری از محیا متوجه می شود پدر و مادر او غسال هستند و گاهی خودش هم در شستن مرده ها به والدینش کمک می کند. کرم، پسردایی و عاشق محیا که متوجه علاقه جاوید می شود، او را تهدید می کند. محیا به دلیل شغل خانواده اش و نیز تهدیدهای کرم، نمی خواهد جاوید دچار مشکل شود، پس شرط سختی را برای ازدواج می گذارد: این که جاوید باید هفت مرده را غسل دهد.

جاوید به این منظور شهر را ترک می کند و در یک روستا با نظارت پیرمردی عارف به این کار مشغول می شود و شرط را با موفقیت انجام می دهد و هفتمین مرده را که در واقع خود میرطاهر است غسل می دهد. پس از بازگشت در حالی که در یک پارک با محیا صحبت می کند به دست کرم چاقو می خورد، اما زنده می ماند. محیا به ملاقات او در بیمارستان می آید و به نظر می رسد مشکلات وصال شان به پایان رسیده است.

فیلم محیا

فیلم سینمایی محیا در ژانر درام عاشقانه محصول سال 1386 به نویسندگی اکبر خواجویی بر اساس طرحی اولیه از اکبر خواجویی و افسانه قاسمی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی اکبر خواجویی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس